Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookról ismerek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookról ismerek egy srácot pár napja. Részletesebb story lent. Ti mit tennétek? 21/L

Figyelt kérdés

Én már szívesen találkoznék vele, de ő addig nem tudja eldönteni, míg át nem küldök magamról pár képet.

Én ezt nem nagyon értem, mert elég sok kép van kint rólam. Ez számomra kissé megalázó, mintha azt kéne bebizonyítanom, hogy érdemes vagyok egy találkozásra.



2017. aug. 3. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Hagynám a fenébe, de ez csak én vagyok.
2017. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű képeket kér tőled? Vagy perverz és előtte akarja lecsekkolni a tested vagy rossz tapasztalat(ok) alapján kér tőled.
2017. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, ha ilyen naiv vagy, akkor még sokan ki fognak használni :D Megmondod neki, hogy nem küldesz, annyira neked nem fontos a találka. Hidd el, azonnal kapkodni fog utánad(ha egyébként bejössz neki), minden pasi szereti, ha egy nőben van tartás és tud nemet mondani, de ez a pasi fixen csak megdugni akarna. Tisztelettudó, komoly szándékú pasik nem kérnek képeket így az elején.
2017. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem érted milyen képeket akar...nunis és más finomságot szeretne. Hisz téged lát a képeken minek kellene neki még rólad másik kép, mikor lát, gondolj bele és ha személyesen nem ismered csak a face-ről hagyd a fenébe.
2017. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Felejtős. Csak húsnak tekint
2017. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem perverz képeket akar, hanem csak az arcomról. De ebből kiderül, hogy elég gyáva emberről lehet szó, ha ennyi kockázatot sem vállal. Ezenkívül tényleg van egy csomó képem kint, és nincsenek szétretusálva.
2017. aug. 3. 14:18
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek csak megerősítik a véleményemet.
2017. aug. 3. 14:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Ajánld fel a videochatet.Akkor ő is látja az arcodat,azt is,ahogy artikulálsz és hallja a hangod.Viszont nála ugyanez.Ha ebbe nem megy bele,egy gyáva szxar.
2017. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de így meg elvész az ismerkedés varázsa, semmi izgalom nincs benne. hagyom inkább a fenébe
2017. aug. 3. 14:40
 10/19 anonim ***** válasza:

fúú engem is megőrjítettek az ilyenek, amikor szingli voltam.

volt kint rólam elég kép és mégis üzenetben kuncsorogtak képért.. ha látni akar, akkor találkozzunk.

nem küldtem egynek sem több képet, ott voltak kint facen(egész alakos is) és személyesen is láthattak ha akartak.

ha nem elég és hisztiztek meg követelőztek egy képért,akkor nyaljanak sót.

én megmondanám a helyedben, hogy nem és hogy nem igazán tetszik, hogy kb feltételhez köti a randit.

szard le

2017. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!