Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha a párod szájszaga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezőférfi kérdése:

Lányok ha a párod szájszaga büdös akkor mit szerettek ha használ a barátod?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nincs időm hazamenni munka után, közvetlenül találkozok vele munka után, de pörköltet ebédeltem.

Mi a jó? Listerine vagy csak egy mentolos rágót használjak induláskor?

Melyikkel érek el kellemesebb szájszagot aminek örül egy lány? Első barátnőm és nem akarom hogy kellemetlen legyen a csókom.



2017. aug. 7. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha szereti a pörköltet, akkor semmit. Sőt kiszívogathatja a fogaid közül a megmaradt hús cafatokat is azt se öblítsd ki :)
2017. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem van munkahelyem direkt fogkefe és fogkrém erre a célra. :)


Amúgy ha ezek nincsenek, akkor szájvíz+rágó együtt biztos megoldja a gondokat. De szerintem a pörkölt nem okoz különösebb szájszagot.

2017. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hehe, vicceske. Nem hiszem hogy szeretik a kellemetlen szájszagot igaz, szerintem ő másképp áll hozzá mert tudja hogy az övé se lehet jó amiért cigizik.
2017. aug. 7. 09:31
 4/11 A kérdező kommentje:
A szájvíz a rágóval ellentétben a legkellemetlenebb szájszagot is elmúlasztja de nem tudom hogy milyen lehet az ha megérzi az ízét a lány, hogy reagálja e. Azt akarom hogy kellemes legyen neki.
2017. aug. 7. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne induláskor használd akkor, hanem ebéd után.
2017. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szájvízből is választhatsz mentolosat, mi pl. a lilát használjuk, az baromi erős, de a zöld-kék az kifejezetten mentás, mentolos... Engem nem zavar az íze, a rágó sztem rosszabb.
2017. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ha uborkaval eszed, az elnyomja. :D

Meg a tic tac is eleg. A nyal egyik funkciuoja, amellett, hogy lemossa az etelmaradekot, hogy visszaallitsa a szaj termeszetes ph-jat, s antibacterialis enzimeket is tartalmaz ami csokkenti a szajszagot. Ha nincs semmilyen szajhigieniai problemad vagy refluxod akkor ez a fajta puffereles boven eleg 5-10 perc. De Listerine, apolja plusszban a fogakat.

Amugy meg ezt kinovod idovel. ;)

2017. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi simán megpusziljuk egymást kaja után is, nem zavar. A pörkölt nem büdös, de ha ennyire zavar, akkor moss fogat előtte, simán lehet az iroda mosdójában is.
2017. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Listerin jó, de van amelyik nagyon erős, szinte mar...
2017. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább moss fogat kaja után. A szájvíz önmagában nem elég szerintem.

A rágó jó gyorsmegoldásnak.

A mentholos ízt ha érzi, az szerintem nem baj, inkább pozitív, ha tudja, hogy készültél, igényes vagy stb

2017. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!