Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 22 évesként szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 évesként szívesen ismerkednék 30+ nőkkel, lehet esélyes a dolog, vagy egyáltalán nagyon furcsa vágy ez?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól nézel ki, lehet esélyes.
2017. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem a korosztályodnál próbálkozol?

Egy 30+-os nő már gyereket akar, családot, hosszú kapcsolatot..stb.

Te még hozzá képest nagyon gyerek vagy, bocsi. Nem hiszem, hogy 22 évesen, vagy majd 23 évesen minden vágyad az, hogy egy gyereket nevelj.


Ne tedd tönkre ily hamar a fiatalságodat.

2017. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem minden nő akar gyereket vagy akár már lehet is neki, nem muszáj azt nevelgetni. Nem biztos, hogy tartós kapcsolatot, pótapát keres a nő. Lehet esélyed, de ritka ez. Jóval több esélyed lenne nőként idősebb férfiakhoz, az manapság trendi.

Egyik haverom dugogatott egy körülbelül 15 évvel idősebb több gyermekes anyukát. De nem könnyű egy ilyet összehozni. Nők nagyjának nem kell egy kicsivel fiatalabb férfi sem, nemhogy egy ennyivel fiatalabb.

2017. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne lenne? Nem annyi mint egy 20 évesnél, de lehet találni.

Gondolom, nem életre szólót keresel. Mivel, ezek a nők sem arra keresnek huszonéves pasikat.

2017. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 21 éves alkoholista láncdohányos egyszálbél kollegám összejött egy 29 éves egygyerekes anyukával. Nincs lehetetlen.
2017. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az érdekes... Viszont én nem dohányzom, nem vagyok alkoholista, sportolok, és egyetemre járok.
2017. aug. 12. 22:40
 7/8 anonim válasza:
Én 23 éves koromban jártam egy 34 éves lánnyal. Semmi nincs abba, de jó a duma kell hozzá.
2017. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 28 évesen dugtam egy 48 éves 4 gyermekes félcigány nőt de természetesen a férje tudtával történt meg a dolog (ő kínálkozott föl nekem)

Szerintem van esélyed

De egy kérdés csak egyszeri szexre gondolsz vagy valami többre?

2018. febr. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!