Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány akivel randiztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány akivel randiztam a moziban megkérdezi, hogyan tetszett a film, mondjam hogy tetszett vagy legyek hozzá őszinte?

Figyelt kérdés
Elvittem egy lányt moziba, a filmet ő választotta. Mondanom sem kell, nem ért meg 4000 Ft-ot. Meglehetősen visszamaradott és erőltetett poénok hangzottak el benne, párszor majdnem elaludtam, alig vártam hogy vége legyen. Viszont ő élvezte ahogy láttam, a többi ember is végig nevette a filmet. (Én maximum 3-4 alkalommal mosolyodtam el.) A végén megkérdezte hogy milyen volt a film. Én elmondtam neki hogy számomra unalmas volt és ez nem az én stílusom, de pár vicces jelenet azért volt benne. Remélem nem bántottam meg, csak kimondtam amit gondoltam. Azt kellett volna hazudnom hogy tetszett amit a vásznon láttam?
2017. aug. 12. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Ha egy szánalmas papucsnak akarsz tűnni, akkor ja, hazudnod kellett volna.

Ha valaki emiatt ejt, mert nem tetszett neked egy film, ami neki igen, amiatt meg ne bánkódj :D Mi volt a film amúgy?

2017. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, hogy elmondtad, csak hozzátehetted volna, hogy "de veled bármit szívesen megnézek". :-)
2017. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Valahol a kettő között érdemes.Legyél őszinte is meg nem is.Pl hát..a film nem az én műfajom a társaság viszont tetszett:)


Az őszinteségről full kreténben nyomva eszembe jutott.

Egyszer fel akart csípni is csaj,éppen egy könyvet olvastam.

Kezemben egy frei könyv és beszélgetés közben kérdezi,hogy mit szólok a könyvhöz,hogy tetszik,mert ő is olvasta.

Én balfék meg szó szerint értettem a kérdést,nem vágtam,hogy ez egy elég egyértelmű nyitás,érdeklődés a részéről,flört indító kérdés és simán kifejtettem fullba az őszinte véleményem a könyvről-

-nem hiszem,hogy végig fogom olvasni,szájbarágós,úgy közöl alap infókat,mintha feltalálta volna a spanyol viaszt és rémesen okoskodó.

erre azt mondja a csaj-okoskodó?hmm

aztán azt mondta oké na szia..és elment:)

szerintem azt hitte rá mondtam,hogy okoskodó mert előtte kifejtett valamit kicsit hosszan.

2017. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3# Én ezzel sem látom a problémát, nekem pl tökre tetszett volna, ha elmondja a véleményét a másik és nem csak elintézi annyival, hogy "hát nem rossz". De hát mindenki más :D
2017. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A film nem erte meg, a lany vagy az idod a 4000Ft-t?

Azert az elejen egy ilyen piti dologgal kapcsolatos kegyes hazugsagnak bele kellene fernie, aztan majd johet az oszinteseg a fontosabb a temaknal.

2017. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
5# Ez nem kegyes hazugság lenne, hanem papucs viselkedés. Én menekülnék egy olyan pasitól, aki képtelen ellent mondani az én véleményemnek. Ki az akinek rosszul esik, hogy valakinek nem tetszik egy film, amihez neki az égvilágon semmi köze? :D Ez maximum a rendezőknek, színészeknek, stb eshet rosszul.
2017. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

#6 a sracot jobban zavarta a 4000Ft, mint a film szamara nyujtott minosege.

A papucssag mast jelent, ott nem ertek veled egyet.

2017. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elvártam volna egy mélyenszántóbb véleményt. Minimum azt, ahogy leírtad itt a poénokkal kapcsolatban. Van, aki csípi a lényegtelen beszélgetéseket, én utálom, nekem a "nem érte meg" meg a "jó volt" egy olyan vélemény, amit a másik feldughat magának, mert nem lehet rá mit mondani. Én sem vagyok filmkritikus, de ha valamit megnézek, arról képes vagyok gondolkodni, és kiemelni a pozitívumokat és a negatívumokat, és tudok beszélgetni róla, mert ha már elmész valakivel moziba, és másfél órán át nem szólsz hozzá, legyen értelme az egésznek, legalább annyi, hogy utána tudtok miről dumálni. A főhősről, a színészi játékról, a látványvilágról, a történetről, a plothole-okról és bármiről...
2017. aug. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Az igazat mondd neki.

31/f

2017. aug. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ő jobban tetszik mint a film. És őszinte is vagy.
2017. aug. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!