Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, de tanácstalan vagyok vele kapcsolatban, mi legyen? (többi lent) 20f

Figyelt kérdés

Tömören a story, kb 1 hónapja baráti társasággal bulizni mentünk, haverom hozta az unokatesóját (lány) és a csaj hozta a barátnőjét. Unokatesót ismertem, a másikat csajt nem, de tök jól elbeszélgetünk. Másnap is össze ültünk, csak egy kerti partin. Ott is beszélgetünk, aztán tökre meglepett azzal az ismerten csajszi, hogy megfogta a kezem, és igazából egész jól kijöttünk egymással a végére. A lényeg az hogy megbeszéltük, hogy találkozunk valamikor de messze lakik tőlem (kb 100km) én hétköznap nem érek rá, ő meg hétvégén nem ér rá. Azóta is beszélgetünk minden nap, de úgy érzem kezdem elveszíteni az érdeklődésemet a lány iránt. Nem is beszélünk annyit, mint az első két hétben., akkor non stop beszéltünk.

Igazából nem tudom mi legyen, nyíltan kérdezem meg megint mikor ér rá és hívjam el valahova?

Mivel tudnám feldobni a beszélgetésünket? Az is kezd egyhangúvá válni.

Nem volt még barátnőm, mert visszahúzódó vagyok, és nem igazán tudom mit csináljak. Tetszik a csajszi, marja jó fej, de nem tudok mit kezdeni a helyzettel, zátonyra futottam vele kapcsolatban.

Szeretnék tanácsot kérni, mit csináljak, tapasztalatlan vagyok lányokkal kapcsolatban.



2017. aug. 13. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"messze lakik tőlem (kb 100km) én hétköznap nem érek rá, ő meg hétvégén nem ér rá."

.

Így nem megy.

2017. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát korán kiderült, hogy a távolság és az időbeosztás miatt gondban lesztek egy találkozóval.

Aztán azt írtad, hogy non-stop beszélgettetek, akkor ebbe a 0-24-es beszélgetésbe nem jött ez fel témának soha, hogy oké, van egy probléma, amit át kéne hidalni, hogyan csináljuk?

Legyél máskor kicsit rámenősebb, szuper, hogy megbeszélitek, találkoztok, de ha ennek az a folytatása, hogy majd egyszer, meg te akkor ő akkor nem ér rá, akkor kifullad a dolog.


Az, hogy hétvégén nem ér, az mondjuk nekem elég sommásnak hangzik, és én ebben a szituációban inkább kiérzem azt, hogy itt valami flörtölésről van szó, mintsem komolyabb szándékról, de ha téged zavar az, hogy esetleg a te félszegséged miatt szalasztanál el egy lehetőséget, akkor ha legközelebb beszélsz vele, legyél nyomulósabb, mond el neki, hogy már nagyon szívesen viszontlátnád úgyhogy beszéljetek meg egy találkozót.

Ha erre is jön ez a hát nem tudom mikor érek rá, akkor hagyd és ne bánkódj, csak keresgélj tovább.

2017. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ja, amit az első is írt, azért némi kompromisszumot mutassál.
2017. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova!
2017. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!