Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Hogy kell egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy kell egy nőnek viselkednie ismerkedésnél, hogy érezzétek, tetszetek neki, de nem sértődtök meg és nem adjátok fel, ha a randi vagy buli végén nem megy szobára?

Figyelt kérdés

Az a dilemmám, hogy ha egy határon túl nem engedek, például, hogy fogdosson, akkor a férfiak nagy százaléka el is könyveli, hogy akkor most lepattintottam, ha viszont közvetlenebb vagyok, és többet engedek, akkor meg én vagyok a szemét az este végén, hogy nem fekszem le vele, mert hát mást sugalltam.


Akkor most hogy kell viselkedni, hogy ne legyek túl hűvös, se túl kacér?


2017. aug. 14. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A fogdosás nagyon tapintatlan viselkedés az első, vagy az első néhány randin. A rokonszenvedet tudod jelezni mosollyal, kedves tekintettel, fizikai közelséggel, egy-két megjegyzéssel. Ezzel - úgymond - jogalapot adsz egy arcsimításra, vagy egy csókra. Onnantól megbeszélés kérdése, hogyan tovább.
2017. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű: azzal a pasival, aki az első randin fogdos, nem tervezel semmi komolyat (meg ő sem veled). Ha nagyon hiányod van, egyszer szexelsz vele és viszlát.

Aki nem rohan le, de a flört megy, megvan a kémia, azzal lehet tervezni. Nem minden pasi ösztönlény, vannak egész jófejek is, akik tudnak viselkedni, ilyet kell keresni.

2017. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy, hol hagyod és milyen mértékben. A testi kontaktus fontos, szerintem. Mondom ezt úgy, hogy gyűlölök idegen embereket ölelgetni meg tapogatni. Viszont az, ha hagyod magad átkarolni, a kezéhez érsz, esetleg a vállához, hátához, arcához (bár ez már kényes), az még közvetlen. Én is hagyom.


Viszont az már bukó, ha valaki a melleim körül akar tapogatózni, vagy a derekamnál nekiáll simogatni, vagy a combomat fogdossa... Az már az a kategória, hogy oda az nyúl, aki dugni akar, amikor dugni akar. De ilyen az is, ha bárhol macergál, például ha a tenyeremet vagy a nyakamat gyúrja. Fújnem.


Azt szoktam mondani, viselkedj úgy a másikkal, mintha gyerekek lennének veletek szemben.:)) A "néni" és a "bácsi" ölelgetheti egymást, de maradjon ez meg egy ártatlan gesztusnak, amit a beszélgetés és a hanglejtés fűszerez meg esetleg. Nem önmagában egy "nyitva az ajtó" kategóriás dolog. Akkor sok az érintés, ha elvonja a témáról és a másik mondandójáról a figyelmet. Ha a test kerül előtérbe. Az már sok.

21L

2017. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Használati útmutató férfiakhoz" 44- 348.oldal. Ott mindent megtalálsz...ha nincs meg, akkor kénytelen leszel a tapasztalataidra, a józan eszedre, meg az intelligenciádra támaszkodni.
2017. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fel is állnék és mennék haza, ha első randin fogdosni kezdene. Ezt úgy írom, hogy nagyon fontosnak tartom, hogy érintkezzek a párommal, de az első pár randi nem erről szól.


Nekem maximum egy nagyon lightos udvarias flörtféleség fér bele, például ha lesegít valahonnan, akkor addig megfogja a kezem, volt hogy 3. randin táncolni mentünk, és nyilván ő vezetett, de nem összesimulva, mint akik nem dugtak egy éve... Nekem még elfogadható, ha néha hozzáér a karomhoz, vállamhoz, ha például fel akarja hívni a figyelmet valamire, de semmi taperolas.

2017. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sokat mosolyogst, sokszor nézel a szemébe, esetleg néha egy kicsit megérinted a karját, és ami nekem a legfontosabb: érdeklődsz iránta.
2017. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os jó leírta. Karérintés, érdeklődés, sok mosolygás.

Hozzáteszem, hogy férfiként nekem eszembe nem jutna ismerkedős fázisban letaperolni egy nőt. Mondjuk az is igaz, hogy nem is az 1 éjszakára gyúrok.

2017. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért ez összetettebb. Ha már a randi előtt megismerkedsz valakivel valamennyire (levél,chat,telefon, stb) akkor ha találkoztok és nagyon ég a szikra, már lehet csókig is menni. Ha viszont a randin kezdetek ismerkedni, akkor elég ha mondjuk azzal búcsúzol, hogy jól érezted magad, és beszéljetek meg egy következőt. Ez már épp elég, hogy egy férfi lássa, van esélye, de meg kell érte dolgozni. :) Persze mindez csak akkor, ha akarod.
2017. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem viszek/vinnék első randi vagy buli után szobára egy lányt se, akármennyire megvan az összhang :)


Fogdosás szerintem se helyén való. Finom érintések, arc simogatás, flörtölés. Ezek mind egyértelmű jó viselkedések.


Én pl kifejezetten szeretem, ha flörtölünk, ugratjuk egymást, de vannak finom érintések, és egyre közelebb kerülünk egymáshoz.

29f.


ui.: vannak még normális pasik! :)

2017. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!