Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha emiatt elment a kedvem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha emiatt elment a kedvem?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, elvileg szimpatikusak vagyunk egymásnak, mobilos társkeresőn találtuk meg egymást. Én már nem használom az alkalmazást, mert nem akarok most mással ismerkedni és mást sem akarok közben hülyíteni. Kíváncsiságból megnéztem a profilját és ő még mindig használja. Elment a kedvem, hogy tovább ismerkedjek vele vagy hogy egyáltalán találkozzak még vele. Persze, tarthat több vasat a tűzben bárki, de akinek ilyen lóvásár szerű az ismerkedés és egy emberre nem tud koncentrálni legalább amíg nem derül ki hogy mégsem ő az igazi, attól én már nem akarok semmit sem. Jogos a reakcióm vagy túlreagálom? Kicsit illúzió romboló volt az egész.
2017. aug. 18. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismerkedtek, hány randitok volt, mennyire közeledtetek egymáshoz? Rá is kérdezhetsz nála
2017. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem törölte magát, még nem biztos, hogy mással is ismerkedik.
2017. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem az a gond, hogy nem törölte magát, hanem az hogy aktívan használja. Látszik a bejelentkezés.

Lényegtelen hanyadik randi, akkor is rossz, hogy ma már ez így megy. Több emberrel párhuzamosan ismerkedik a többség és amelyik befutó az nyer. Ahelyett, hogy amelyik kevésbé fogott meg attól elköszönök és következő. Nem párhuzamosan még kettő, három. A többi meg talonba, ha az egyik mégsem, ott a másik csak nehogy már ne legyen senki.

2017. aug. 18. 11:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Privát üzenetre itt reagálnék: De, már találkoztunk párszor.
2017. aug. 18. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező sokaknak várólistájuk van.Rossz, nem rossz, kinek hogy, de tényleg ez megy.Megértem, ha emiatt elment a kedved.Lépj tovább, de sanszos, hogy a következőnél is ugyanez lesz a helyzet..
2017. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Míg csak ismerkedtek, nem "jogos".

Majd ha egymással megpróbálws szinten lesztek.

2017. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lényegtelen Red Vixen, kicsit kiábrándultam. Ha jogos ha nem, nem érzem már azt, hogy én is szeretném továbbra is megismerni. Vagy engem akarjon maximálisan megismerni vagy akkor a többi lányt. Olyan így mintha be lenne szarva hogy lemarad valakiről és hátha van jobb. Akkor keressen jobbat, de akkor tőlem ne akarjon semmit.
2017. aug. 18. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nőként mondom, hogy túl hamar, pár randi után akarsz kizárólagosságot, hogy csak veled foglalkozzon. Meg kell ismerjétek egymást alaposabban, hiszen csak akkor tudja/tudjátok biztosan, hogy szóba jöhet a párkapcsolat. Akkor lenne gond, ha azt mondta volna, hogy párkapcsolatot akar veled, és mégis randizgatna másokkal is. Addig nem tulajdonítanék ennek nagy jelentőséget.
2017. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én megértem,ha emiatt elment a kedved. Nyilván nem arról van szó,hogy csak veled kommunikáljon,de egy társkeresőről van szó,és ha már pár találkozáson is túlvagytok,akkor ez így nem fair veled szemben.

Lehet,a részéről ez egy megszokott dolog,és eszébe sem jut , de ha úgy érzed,hogy ez kiábrándító,akkor ez van ..szerintem itt nincs ,hogy jogos-e vagy sem,az számít ,hogy belőled mit vált ki . Akinél ez így teljesen oké,az valószínű más nézeteket vall.

Különben persze érthető,ha valaki ismerkedik,és úgy jön ki,hogy összecsúsznak a dolgok,mondjuk akaratlanul is ,és az a helyzet,hogy több lány is képben van ,de akkor meg az a lényeges,hogy őszinte legyen. Mit ígért,miket mondott a továbbiakra? Az ígéretek mondjuk csak szavak,de még ennyi idő alatt gondolom tettekkel nem tudott eleget bizonyítani ,így most csak azokra lehet kicsit alapozni,hogy mit mondott. Barátságot akar,mert jókat beszélgettek,vagy erősen bókol,és többet.. vagy pedig van a jól bevált aranyközépút,mikor azt mondják,hogy "én csak ismerkedni akarok "... amit nem értek,mert a vonzalom,kémia ,hogy el tudsz valamit képzelni a másikkal,azért néhány találkozó után már kiderülne .

2017. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!