Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy ha túlságosan kedves vagyok egy lánnyal, sokat bókolok, figyelmes vagyok vele, előzékeny, akkor papucsnak, gyengének néz és eltapos, majd összejön egy másikkal aki keményebb, szemtelenebb?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Ez pontosan így van. Ne kedveskedj a nőnek, mert cserébe legfeljebb a barátzónában szorít neked helyet.
2017. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Ez teljes mértékben igaz. Le kell néha oltani. Tisztelheted sőt, de ne rendeld magad a nő alá mert csak elásod magad. Egy két poénos, szemtelen beszólás bele fér náluk.
2017. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem, de most az, hogy azt mondom, hogy jó éjszakát, álmodj szépeket. Stb még nem hiszem, hogy az.

A másik, hogy találkoztunk és ott eléggé férfias voltam vele, tudja jól, hogy ki vagyok és azt is, hogy az, hogy így beszélek vele, az egy kiváltság neki. Ajándék.


Remélem.


Ebben az esetben is "alárendelem magam" ?

2017. aug. 21. 00:24
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Fontos a kedvesség, de jóból is megárt a sok. Nem kell mindig mindenben egyetérteni a lánnyal, nem kell mindig minden egyes dolgot megdicsérni vele kapcsolatban, mert ez tényleg azt sugallja, hogy "gyenge" vagy. A nők pedig általában határozott pasira vágynak, aki mellett biztonságban érzik magukat.

Engem kimondottan idegesít, amikor annyira meg akarnak szerezni, hogy már az első randin konkrétan szerelmet vallanak, óránként írogatnak, becézgetnek, mert azt hiszik, hogy ezzel bármit is elérnek. Persze, egy bizonyos fokig aranyos, de nem szabad rátelepedni a másikra.

2017. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy alárendelted magad. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy bunkózni kell a nőkkel. Legyél korrekt velük, akinek azért nem kellesz, mert a bunkókra izgul, az olyan is.


Nekem a mostani párom előtt 2 barátom volt, mindkettő normális volt az elején, majd ótvaros bunkók lettek. Megbántottak, sírtam, majd visszaszóltam nekik és tönkrement a kapcsolat. Utána több alakulófélben lévő "kapcsolatban" is összefutottam tiszteletlen srácokkal, de azonnal menekültem.

A mostani barátom nagyon kedves, jólelkű, és még mindig elmondhatatlanul becsülöm, és hálás vagyok a "sorsnak", hogy megtaláltuk egymást, pedig már együtt vagyunk egy ideje.


Szóval kitartást kívánok neked, remélem találsz rendes, normális lányt.

2017. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

# 3/5 Időpont ma 00:24 LOL :D


Adnék én neked olyan ajándékot, hogy arról kodulnál .

2017. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van olyan típus, akire ez igaz. Meg van a normálisan gondolkodó, aki ezt értékelni tudja.

Mondjuk azon az "ajándék" hozzászóláson modolyogtam.

2017. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha indokolatlan akkor gáz.

vagy ha egyértelmű,hogy nem helyes a viselkedése és mégis az van visszaigazolva részedről,hogy nem baj,akkor is ultra gáz.

ha túl sokszor érvényesül az ő akarata a tiéddel szemben,vagyis kontroll átadó vagy,akkor meg rövid úton lapáton leszel.

és nem keményebb meg szemtelenebb a másik,hanem erősebb a kerete és jobb a kontroll megtartó képessége.

ettől még nem agyatlan keménykedő macsó,hanem csak egy sima férfi,aki helyén tudja kezelni a dolgokat és megmondja ha valami nem úgy van és nem pedig tutujgat ha az érdemtelen.

2017. aug. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Jól esik, szeretem a kedves, udvarias és előzékeny férfiakat, DE ha a megismerkedés után 5 perccel a belső értékeimet dicséri, tulontúl mézesmázos, akkor ott sejlik, hogy nem nekem szól csak d.ni akar.
2017. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Ajándék, hogy szépen beszélsz velem? Lol. Rosszabb vagy, mint az az érzelmi analfabéta, akinek gőze sincs az érzelmek kimutatásáról. Mintha valami kegyelmes úr lennél...
2017. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!