Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egész délutános randihelyszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész délutános randihelyszín Budapesten?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársammal nem rég kezdtünk el komolyabban ismerkedni és megbeszéltük, hogy pénteken munka után elmegyünk valamerre "randizni". Férfiként szeretnék valamit ötletes programot kitalálni ami felejthetetlen is legyen azonban tanácstalan vagyok. Inni már voltunk többször is, de különböző okokból a bározás, italozás most nem opció. Bármilyen ötlet, tapasztalat?

2017. aug. 22. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

hát attól függ hány évesek vagytok, meg milyen az érdeklődési körötök.

De vannak jó játéktermek amikben asztali hoki meg minden

Aztán gokárd, vagy csak kávézók, plázázás, óriáskerék

de jó időben a Margitszigetet javaslom h piknikezzetek

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kolosy tér? egész jó kajáldák meg hasonlókat láttam ott legutóbb, tökre meglepődtem..
2017. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
állatkert
2017. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondold túl,mert a végén esetleg csalódás lesz.. az első randin legyél egyszerű és spontán.. helyszínnek jó a Margit sziget, a Budai vár és környéke, Állatkert és a városliget, a Kopaszi gát(nekem ez az egyik kedvencem), a Római part, vagy csak sétáltok az V.kerben/a Dunaparton, meg még biztos van számtalan egyéb lehetőség (pl lehet valami kultúrális programot is szervezni ha nincs olyan nagyon jó idő)..
2017. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném étterembe. Stefánia, Senátor, ezekre a helyekre vittem a csajosokat,akiket Pesten szedtem fel. Beváltak!
2017. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!