Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek jogtalan elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jogtalan elvárások lennének tőlem?

Figyelt kérdés

-Ha öt randin én fizettem mindent, az ő részét is, akkor a hatodikon, ha az enyémet nem is, de a sajátját már ő fizetné

-Ha képes vagyok napi többször keresni őt, akkor legalább egyszer ő is hívhat, vagy írhat

-Ha sokat kedveskedem, néha ő is meglehet.


22F


2017. aug. 29. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Én egyedül az elsőt nem érzem jogos elvarásnak (szerintem amíg nem komoly egy kapcsolat addig mindenképp a férfinak illik fizetni a randikat), viszont a másik kettőben igazad van.. és egyúttal szerintem gyanús is, hiszen egy normális ezek a dolgok oda-vissza érvényesek.. nem lehet hogy csak kihasznál?
2017. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem, de a legtöbb lánytól ne akarj ilyen szintű odaadást elvárni.
2017. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért mész el öt randira olyannal, akinek eszébe nem jut még csak felajánlani sem, hogy fizeti a részét?

Én első randin is felajánlom már, ha akkor nagyon ragaszkodik hozzá, megköszönöm, ha meghív, de másodikon már mindenképpen fizetem legalább a saját részemet.

22/L

2017. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jogosak az elvárásaid. Szerintem ne legyen hatodik randi!
2017. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, de adok pár tanácsot. Ne fizess mindig mindent te, tudom, hogy udvariasság, meg udvarlás, meg minden, de ha egy lány/nő magától nem ajánlja fel ha nem is első randin, de a második-harmadik alkalommal, hogy a saját részét fizeti, az gyanús, hogy kihasznál. Ne keress valakit napi többször, idegesítő is lehet, tudom, hogy eleinte dúlnak a hormonok, de előfordul, hogy más nem annyira időmilliomos, és csak azért válaszol (ha válaszol), mert nem tudja, hogy adja tudtodra, hogy neki ez teher, úgy, hogy ne is bántson meg. A harmadikhoz viszont annyit mondanék, hogy ha valaki nem viszonozza reflexből a kedveskedéseket, azt nem fogtad meg igazán, vagy próbálkozik a saját módján, csak nektek mást jelent a kedveskedés. Az emberek különfélék, és különféle módon fejezzük ki a szeretetünket.
2017. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha ennyire nem érdekled a leányzót, és már most nem kedveskedik neked, akkor miért fizettél helyette 5x?


Én hagytam volna a fenébe már.


21/L

2017. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jogos elvárások, de biztos hogy nem erdekled csak kihasznál, ne legyen 6. Randi.
2017. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen jogosak az elvárások. Kihasznál, tedd lapátra mig jobban le nem húz. Nem értem mért te fizetsz mindig, nem vagy te Krőzus. Egyebjogúak vagyunk akkor a kötelességek is egyenlőek. Sok nőnek messze jobb jövedlmi viszonyai vannak mint a legtöbb férfinek.
2017. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból úgy tűnik, csak te akarod igazán a kapcsolatot...
2017. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos elvárni a kölcsönösséget ismerkedéskor, de azt azért megjegyezném, hogy engem kikergetnél a világból, ha napi többször keresnél, és nem vagyok ezzel egyedül.
2017. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!