Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A barátnőm randizni fog egy faszival, akire nagyon rákattant, hogy helyes, intelligens, előzékeny, sportos, stb, stb. Most lesz az első randijuk a hétvégén, eddig így rendben is van, csakhogy a barátnőm 2 napig akar készülni a randira, szépítkezni meg praktikákat is olvasgat amiket első randikra tanácsolnak. Annyira túlgondolja...

Úgy képzeljétek el, a randit megelőző két napra lemondott minden programot, előre közölte otthon hogy ő abban a két napban nem takarít, nem megy sehova, munkát se vállalt azon napokra értelemszerűen. Mert szépítkeznie kell, szépítkezni fog, és csak így ér bele az idejébe. Két napi szépítkezés egy első randi kedvéért? Max ha esküvő lenne, azt megérteném...


2017. aug. 30. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
De ő most ő nagyon, nagyon, nagyon szeretne dugni azzal a férfival és nem akar semmit sem a véletlenre bízni.
2017. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. aranyos lehet. Kívánom hogy jól is alakuljon ha már ennyit készül rá.
2017. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyecske, te csak arra tudsz gondolni? Istenem de ostoba vagy.
2017. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom tervez-e szexet. Ez volt a másik gondolatom, hogy első randin szex se lesz valószínűleg, pedig az első szexuális együttlétnél jobban indokolt szerintem.
2017. aug. 30. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a lány is csak arra tud gondolni. :)

Máskülönben miért is szépítkezne 2 napig meg olvasna el mindent az első randik praktikáiról? Nagyon kell neki a férfi mert nagyon vonzódik hozzá.

Mivel ez lesz az első randijuk többről nem igazán lehet szó, hiszen nem ismeri a férfit. Amit tud róla az annyi, hogy bejön neki nagyon. Ne legyél már ennyire naiv.

2017. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy én is egy teljes napot készültem és ugyanígy neten néztem praktikákat és órákig bújtam a "hogyan legyen tökéletes az első randi" blogokat. pedig nem akartam szexet akkor, nem is olyan helyen találkoztunk, egyszerűen csak annyira tetszett a pasi, hogy mindenképpen le akartam nyűgözni, meg akartam szerezni. Ez van, ha egy lány iszonyúan rajong egy pasiért..
2017. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem latok ebben akkora nagy bajt.

Most mit mondjak...ferfikent volt (jopar eve), hogy direkt a randi elott 2 nappal borotvalkoztam meg, mert a randi idejere valtozott "tokeletesse" a pofamon a szor es a bor.


Az elso benyomas sokat szamit, a baratnod kicsit tultolja, de ez nem gaz. Remelem jol sul el neki a dolog.

2017. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Ez jó, ez a belőtt borotválkozás tetszik. :
2017. aug. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!