Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, volt már olyan nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan nő az életetekben aki annyira lehengerelt, annyira különleges volt, olyan erős volt a kisugárzása hogy a szátok is tátva maradt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit tudott ez a nő (külső+belső tulajdonságok) ami miatt ennyire megfogott titeket?

2017. szept. 4. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
volt ja. Elbűvölt...ilyen egyszerű.
2017. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Egyrészt még a horoszkóp szerint is összeillettünk. A kínai horoszkóp szerint a majom évében született, és abban az évben született lányoknak a legerősebb a szexuális kisugárzásuk. Tudom hogy ezotériába sorolható a horoszkóp, de a megfigyelésem szerint mégis mindig lényeges volt más esetben is.

Hibátlan volt a teste, mint ha photoshoppolták volna, pedig egyetlen plasztikai beavatkozása, tetkója vagy ékszere nem volt, hanem természetes szépség volt. És ezt onnan is tudom hogy óvodás korától kezdve ismertem.

2017. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom más olvasó is kíváncsian várná a 2-es választ lepontozó magyarázatát hogy mi nem tetszett neki. Ha meglátná azt a lányt akkor pontozni sem lenne képes a bűvölettől, erre előre fogadni mernék.
2017. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, 2-szer is...nem tudom megmagyarázni, egy pillanat alatt " szerelmesnek" éreztem magam...hogy mit tudtak? Passz...azóta sem tudtam megfejteni. Olyan volt, mintha ezer éve egyek lettünk volna, minden értelemben.
2017. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A külalakja, a hangja, a mentalitása. Mégsem lehetett belőle semmi:(.
2017. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!