Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarországon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért nem vonzóak a természetes szőke férfiak? Ha csak erről lenne szó, hova kellene vándorolni a világban? (Félig komolyan, félig viccesen)

Figyelt kérdés

A legtöbb magyar nő, hiába maga is sokszor barna vagy fekete hajú (eredetileg, akár festett szőkeként is), a sötét hajú férfiakat kedveli első sorban, az a vonzóbb neki, nem a szőke. Évtizedes tapasztalatokról beszélek.


Dél-Amerika? Délkelet-Ázsia?


Tudom, nem ez a legnagyobb gond az életben, de akkor is azt látom hogy valamiben egy rossz értelemben kezelt kisebbséghez tartozom, mert hiába mondjuk a férfiak 20%-a szőke, 70%-a meg sötét hajú, akkor is a sötét hajúakat kedvelik jobban a nők, a mondás ellenére, hogy sokszor a ritkább a vonzóbb.


Lehetnek helyek a világon, ahol a szőke férfiak olyan vonzóak, mint mondjuk nálunk a férfias arcú, borostás-szőrös sötét hajú férfiak (akikhez a legtöbb nő a legjobban vonzódik)?

A kérdőjeleknél feltett kérdésekre is válaszoljatok. Köszi!


2017. szept. 13. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem csodálom, hogy egyedül vagy, ha azt hiszed, hogy egy hajszín a legnagyobb mérvadó egy kapcsolat kialakulásánál. :D

Bocsi, de csak nevetni tudok gyerekes felfogásodon.


Nem a hajszíned itt a probléma, de erre magadtól miért nem jöttél még rá?


Egyébként az északi népek, pl. svédek a szőkék, költözz oda, ha azt hiszed, hogy ott szerencséd lesz. :D

2017. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem tudom hol olvastad ezt a statisztikát, de szerintem a szőke hajúak vonzóbbak. Az itteni statisztika is ezt mutatja, mert nem egy sötét hajú srácnak próbáltam itt tanácsot adni, és bármennyivel beszéltem mindegyik barna hajú volt. Szőke hajúak ilyen problémával még nem találták meg a gyakorit. Csodálkozom is rajta.


Én azt hittem ők profik pártalálásban.

Amúgy szerintem ha már itt tartunk nőbe is csak a szőkék kelendőbbek.


A barna hajúakat pl. nem sokan szeretik.


Nem igazán értem honnan vetted ezt a statisztikát a valóság egészen különböző statisztikát mutat.

2017. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nagyon őszinték akarunk lenni nem a hajszin fogja meghatarozni egy kapcsolat kezdetet hanem a kémia, a szimpátia, a belső értékek. 2-es vagyok.
2017. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a fekete haj, de a barátom szőke. :D és nagyon vonzónak tartom
2017. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

A svédek se mind szőke, csak nézz körül a királyi családban.


De tényes való, hogy a svédek nagyon boldog nemzet, és nagy többség szőke.


Én amúgy szeretem a svédeket, dánokat és érdekel a skandináv kultúra.


Pl. nálunk illetlenség kihagyni a fikázást. :)

Hehe


Azért poénos, hogy náluk a szabadidőt jelenti, míg nálunk egészen különböző jelentése van. :D

2017. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
A vilagos hajuak vonzobbak, a barna unalmas, de inkabb egy jo fej, intelligens barnaval jarnek, mint egy nyomi szokevel, remelem erted. Nem a hajszinnel lesz ott gond.
2017. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Náluk illetlenség kihagyni a fikázást.Elnézést csak az ujjaim nem vittek gps-t magukkal a túrára. :D


Még mindig 2-es voltam.

2017. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

KÖszi az eddigi válaszokat!


1: Tavaly hat nővel szexeltem, sosem voltam egy ronda vagy szerencsétlen srác. De látom hogy a hozzám hasonlóan viszonylag jóképűbb, magasabb barátaim több nőnek tetszenek, mert az egyik kopasz és barnásabb bőrű, a másik pedig fekete hajú, sűrű arcszőrzetű. És egykorúak vagyunk, de ők kinéznek vagy 3-5 évvel idősebbnek, mint amennyik, olyan férfias megjelenésűek, én pedig kinézek 3-5 évvel fiatalabbnak és manapság is néha kérnek tőlem személyit. És ők sokkal több nőnek tetszenek, mint én.


Pont azért nem mennék a svédekhez, mert ott meg még inkább mindenki szőke. Azért írtam, hogy Dél-Amerika vagy Afrika, mert ott a szőke tényleg ritkaság.


De ha nem akarsz értelmesen beszélni, megérteni hogy mit akarok mondani és EMPATIKUSAN hozzám állni, ne írj.


2: Nőben biztos a szőkék a kelendőbbek. Ez így van. Én szőke férfiként a sötét hajú nőket szeretem, de az összes barátom (akik közül egyik sem szőke), ők mind a szőke nőket kedvelik jobban.

(És ezért is jó a felvetésed. A szőke férfiak a sötét nőket szeretik jobban, a sötét hajú férfiak pedig a szőke nőket. Mégis a sötét hajú nőknek is a sötét hajú férfiak jönnek be jobban. Ez az egyik alapja a kérdésemnek.)


3: Bakker, neked nincs a fejedben hogy UGYANAZ a csaj esetleg jobban/kevésbé tetszene neked más hajszínnel, mint ami van neki? Ez pont ugyanolyan, mint a magasság, vagy testalkat kérdése. A legtöbb embernek ezekben vannak a NEM KIZÁRÓLAGOS preferenciái. (Igen, nekem is volt már szőke lány az életemben. De azért látom az átlagokat is)


6: Csak ez nem így megy, hogy odaáll eléd két ember és válassz közülük, mint ahogy leírtad. Nem is vagyok szerencsétlen a nőknél teljesen, nem is erről szól a kérdés. Ettől függetlenül beszélgetünk.

2017. szept. 13. 14:28
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

" a kémia"


Hagyjuk már ezt a süket kifogást arra, ha rondának tartasz valait.

2017. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
11%
Lehet bármennyire is jóképű egy szőke férfi,a sötét haj,szőrzet akkor is férfiasabb lesz.
2017. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!