Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is rosszul esne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ezt megtudni utólag a barátnőtökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megtudtam egy két dolgot így tök véletlenül, a párom barátnője mesélte el ezeket akivel egyébként én is jóba vagyok. És viccelődtünk ő meg mondta, hogy na azért hálásabb is lehetnék hiszen neki köszönhetem XYont (párom). Mondom hmmm hogy érted? És mesélte, hogy amúgy a barátnőm nem is akart velem randizni (mert sok ideig fűztem annó de elég sikertelenül) és ő beszélte rá, hogy vegyen komolyan és adjon már nekem is egy esélyt. És ő így "kampányolt" mert ugyebár ismert engem és neki is szimpatikus voltam és szerinte össze illettünk volna barátnőmmel és hát ezért. De amúgy nem akart volna velem mert mások is tetszettek neki akkor. Két éve együtt vagyunk én nagyon szeretem Őt és Ő is engem bár már nincs az a nagyon nagy szerelem mint az elején de szerintem ez természetes, és tényleg nagyon jól megvagyunk és többször is mondta már, hogy mással nem is tudná elképzelni magát, annyira szeret stb. Szóval minden oké. De elég rosszul esett mégis, hogy egyáltalán nem is érdekeltem akkor vagy csak pótlék voltam vagy mittudomén?! Mert nekem már amióta először megláttam csak ő kellett. Amúgy állítólag azt mondta, hogy "nem vagyok az esete" ami extra xarul esik, mivel szerintem nem néztem ki akkor sem rosszul és mindig mondja, hogy mennyire helyes vagyok szóval nem értem mi baja volt. Vajon most tényleg őszintén gondolja ezeket?
2017. szept. 14. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem esne
2017. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Ha a női gondolkodást megfejted ilyen tekintetben akkor zseni vagy. A nők elsőre mindig nemet mondanak. Épp ezért nem kellene meglepődniük vagy hisztizniük azért, hogy a férfi tovább nyomul.
2017. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Aztan majd rajon hogy nem elte ki magat elegge, meg egy raks pasi megkefelhetne es kidob.
2017. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Mi ezzel a gond? Nagyon sok boldog kapcsolat kezdodik ugy, hogy elso latasra a masik nem az esete az egyik felnek, de aztan megkedveli, megszereti. Nem minden a kulso. Persze esszeru hatarokon belul.
2017. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Jaguar, itt nem a nyomulasrol van szo eroszakosan. En olyanokat lattam, hogy nyomulas nelkul, barari tarsasagban, munkahelyen fokozatosan alakult ki a vonzalom, beszelgetesek, kozos programok alatt. A nyomulas es minden aron randira hivas taszito.
2017. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, de igazából itt valami akkor sem kóser. Ha pusztán a csajon múlt volna a dolog akkor most biztosan nem lennének együtt, ez egyértelmű.

Nekem pl rosszul esne az ilyesmi. Egyrészt, könnyen befolyásolható embernek gondolnám, másrészt pedig átverve érezném magam.

2017. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Rosszul esne, de ez legyen a legnagyobb bajunk. Ismeretlenül nem tetszettél neki, mikor meg megismert akkor igen. Kell ennél nagyobb dicséret.


De ahogy írsz az egészről, inkább az jön le belőle, hogy keresed az indokot, hogy kiléphess a kapcsolatból.

2017. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem esne rosszul, mert ez így hiszti. Mondtak, valamit, kiegészíted dolgokkal és megsértődsz. Ilyet általában a nők szoktak. :D


Szerintem az egyetlen probléma a történetben, hogy gyakorlatilag a barátnőn dől el egy kapcsolat sorsa. Ez később is így lesz.

2017. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy kezdtem, a párom ismerkedéskor nayon nem jött be, de aztán rábeszéltek a barátaim egy randira. Örülni kell inkább, hogy a barátok ráébresztettek arra, hogy elszalasztottam volna a szerelmem, ha saját magamra hallgatok. Néha kell egy kis noszogatás :)
2017. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem te voltál a kiszemelt. Hanem tudod az a férfi, aki félkézzel felemeli az autóját, félmillát keres, és szebb, mint a halál. Csak annak komoly kapcsolata volt így "jobb híján" lettél te. Látszólag szeret, de hidd el, ha Mr.Kiszemelt jönne, te repülnél abban a percben.
2017. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!