Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit és hogy csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit és hogy csináljak az első randin és előtte?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok már most. Mégis hogyan kell viselkedni ilyenkor. Hogy tudnám magamat kicsit lenyugtatni. Attól félek hogy majd hülyeségeket beszélek. A vonzalom amúgy kölcsönös kettőnk között, de most lesz az első randi. Ha meglátom és odamegyek hozzá akkor csak köszönjek vagy megöleljem( mondjuk ezt nem hinnem :D) vagy hagyjam hogy ő mit fog csinálni. Nem vagyok izgulós, de ilyenkor annyira izgulok mégis hogy szinte remegek.. Kérlek adjatok valami tanácsot arról hogy hogyan készüljek fel mint belsőleg mint külsőleg. Természetesen magamat akarom adni, hogy engem ismerjen és ne azt akit eljátszok. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 20. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj.

Nem kell megölelni, elvégre még csak első randi.

Köszönsz szépen, és csak spontán.

2017. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsore csak koszonj, ne izgulj es eleg annyi kezdesnek, hogy szia, hogy telt a napod, ha mondjuk delutan talalkoztok... aztan jo esetben abbol mar megy magatol a beszelgetes folyamatosan. Kulsore meg alkalomhoz illoen oltozz, de gondolom nem elegans etterembe mentek, vegyel fel egy inget maximum farmerral meg tiszta cipovel, de nem kell tultolni.
2017. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak köszönj elsőre, nem kell megölelni. Hány évesek vagytok? Ismered már amúgy? Nem kell izgulni.
2017. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat! 16 évesek vagyunk. Igen már régóta ismerem.
2017. szept. 20. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem ha vki zavarában 1-2 fura dolgot mond, az még aranyos is (vonzó értelemben), már ha nem káromkodásba meg perverz dolgokba megy át.


Előtte mit csinálj: ne igyál, hogy jaj, az majd ellazít. Ha nem ivód a lány, nem lesz szimpatikus neki, hogy cefreszagú a leheleted. Nem rólad feltételeztem, de nem egy pasi csinálja ezt.

Külsőleg: válassz neked jól álló, de kényelmes ruhákat, mosd meg a hajad, vágd le a körmöd, mosakodj meg, rakj dezodort... alap dolgok.

Belsőleg: fújd ki magad, és arra gondolj, hogyha nem is sikerül, van új nap, és tapasztalatnak jó lesz. Plusz hogy a lány sem egy istenség.


Ne késs el.


Elsőre az ölelést én kihagynám. Köszönj neki. Attól függően, hol vagytok, és milyen idő van, segítsd róla le a kabátot, húzd ki a széket neki stb.

Próbáld megtalálni a beszélgetésben az arany középutat. Kérdezz és hallgasd is meg, de ne az legyen, hogy te egy szót sem szólsz. Ha úgy érzed, lehet, nem lesz elég téma, nézd meg az aznapi híreket, biztos lesz vmi érdekes köztük.

2017. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ, rendesek vagytok!
2017. szept. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!