Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól alakult nála a szombat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól alakult nála a szombat este, iszogattunk, de egy kicsit többet ittam a kelleténél? Többi lent. N23 és F26

Figyelt kérdés

Kérdezett a régi kapcsolataimról, az alkohol miatt is elég nyíltan, őszintén elmeséltem neki, hogy az előzőnek azért lett vége, mert eltitkoltam valamit az exem elöl és később kiderült. Megbeszéltük, hogy durva, de azt mondta ő is, hogy ez nem volt szakító ok és sajnálja, hogy emiatt szakítottak velem.

Pár órával később lefeküdtünk egymással és azért volt rossz, mert látszott rajtam, hogy még nem is akarom igazán.

Közben/utána kérdezgette mi a baj, jól vagyok-e... meg is lepődtem ezeken, mert azért nem volt semmi bajom.

Aznap hazakísért, csókkal búcsúztunk el, az este alatt is és után is célzott rá, hogy lesz folytatás.

Nem írt... 2 nap múlva írtam neki egy teljesen semleges üzenetet, ,,szia, ki tudtad pihenni magad?:)" típusút, nem válaszolt rá és letiltott....

Tudom, hogy az alkohol rontott el mindent részemről és az, hogy látszott rajtam, hogy nem igazán akarok vele akkor este ágyba bújni, mégis megtettem.

Facebookon letiltott ugyan, de megvan az email címe, szigorúan 1 db emailt úgy írnék neki, hogy sajnálom, hogy rossz vége lett az estének, próbáljuk megbeszélni, adjunk még egy esélyt az ismerkedésnek.


Szerintetek már semmi esélyem? Ő hiányzik nekem.


2017. szept. 25. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így első blikkre úgy tűnik, hogy ennél jobbat érdemelnél.


Aki ilyen "és letiltott" típusú ember, azzal én nem akarok többet beszélni az életben. Független, hogy miért, de teljesen gerinctelen dolog. Aki nem képes vállalni a tetteit és velük járó felelősséget, már ilyen jelentéktelen, kis dologban sem annak nincs helye az életemben.


Most komolyan, ez az ember annyira szánalmas, hogy még annyit sem képes neked mondani, hogy "bocs de csak dugni akartam veled", vagy valami hasonló. Mit akarsz ezek után tőle ? :D


Keress értékesebb embereket... vannak még páran szerencsére.

2017. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minek akarsz ismerkedni egy idiótával?
2017. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mert egyébként nagyon jól éreztem magam vele, csak az este vége lett rossz, de az miattam.
2017. szept. 25. 10:26
 4/15 A kérdező kommentje:
én ittam sokat, én teregettem ki előtte egy múltbéli hibám és miattam lett rossz a szex. Nem kellett volna belemennem, ha nem kívántam igazán.
2017. szept. 25. 10:28
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeséget csináltál, most meg még egyet akarsz...? Ha írtal neki, nem válaszol, nem keres, letilt, akkor szerinted kellesz neki? Nem! Felejtsd el minnél gyorsabban...
2017. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keresd már. Igen, az alkohol rontotta el részedről, igen, nem megfelelően viselkedtél, de ő viszont tipikusan az az ember, aki szemközt a másikkal kerüli a konfrontációt, a letiltást pedig megfelelőnek gondolja és ez a hozzáállás hosszútavon is sok problémáhiz vezetett volna
2017. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi az istennek kusznal meg jobban a laba ala? Nekem megalazo ez az egesz lassan...
2017. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem se alázkodj meg miatta. Ne könyörögj, így alakult és kész. Túl tudsz lépni rajta, és ez neked is tanulópénz volt.
2017. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű pedig, hogy ezt a pasit el kell engedned...
2017. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A legrosszabb ***** válasza:

1. Végtére is jó voltál neki egy numerára.

2. Mivel elsőre meg tudott fektetni, így már nincs benned semmi kihívás.

3. Exekről szóló beszélgetésre alapozott ismerkedés? Faja.

4. Becsiccsentve ismerkedés és ágyba döntés? Még fajább.

5. Nem is akartad az egészet, talán nem is élvezted, de azért megtetted. Remek.

6. Még tepersz érte mindezek után, no meg az után, hogy letiltott, ráírsz, meg emaileznél vele stb. Pf már.


Ez a szitu kettőtök között elképesztően sok sebből vérzik, nem is értem, hogy mit vártál. Gondolom, valami csúcskategóriás atomkan lehet a tag.

2017. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!