Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez illetlenség?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok?Megismertem egy srácot, és elhívott randira, első randiról van szó. Találkoztunk és elhívott egy kávézóba. Álltunk sorban, mindenki ki kéri a magáét, és ott kérte a kasszást, hogy tegye külön a számlákat... Ezen egy picit néztem, hisz egyrészt ő hívott meg, másrészt csak egy teáról beszélünk ami pár száz ft volt. Ezen túl is lendültem hisz utólag bele gondolva ő sem szeretne felesleges fizetni, ha nem kölcsönös a szimpátia.

Eltelt egy hét, jött volna a második találka. Kiemelném, hogy Ő HÍVOTT, hogy menjünk el egy spéci étterembe. Először mondtam, hogy rendben.

De lemondtam arra hivatkozva, hogy most nem engedhetek meg magamnak egy drága vacsorát. Erre azt m



2017. szept. 28. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont a legizgalmasabb résznél hagyod abba?
2017. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Erre azt mondta, hogy nem baj. Gondoltam ha ő hív biztos mondta volna, hogy ő fizet. De ezekszerint nem... szerintetek?

Én úgy gondolom ez kiábrándító, hogy ha tetszem.neki és beülnénk valahova akkor sem hívna meg. Mit gondoltok? Én gondolom rosszul?

2017. szept. 28. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már vártam, hogy mikor jön a ninja támadás, erre az pont lemarad :(
2017. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak a telefonom már elküldte a kérdést, mire befejeztem volna a sztorit.:D
2017. szept. 28. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a "nem baj" alatt azt értette, hogy "nem baj, attól gyere, én fizetek".. vagy egyértelmű volt, hogy az a nem az = "nem baj, akkor ezt lefújjuk"
2017. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En ezt ugy ertelmezem, hogy "nem baj, meghivlak".
2017. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na és az milyen? Elhív a pasi enni egy étterembe, már jóízűen eszel, esztek. És a pasi benyögi, hogy az italra meghívtalak, de amit eszel azt te állod magadnak.

Na vélemény?

Szóval kedves kérdező, én dobnám. Én dobtam is. Ez bunkóság.

2017. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen bunkó. Én ezt az illetőt nem erőltetném. Persze én mindig ragaszkodom, hogy fizessem a részem, vagy visszahívjam a srácot legközelebb, de aki olyan szinten nem gáláns, hogy legalább felajánlja, hogy egy teára meghív, az nálam elásta magát. Gesztus.

22/L

2017. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Soha az életben nem hagynám, hogy a nő fizesse a randi költségeit, ha én hívom el. Még ha csóró lennék, akkor is inkább arra törekednék, hogy ne tűnjek annak, és bevállalnám. De ez a fizesd a részed....hát nem egy erős férfijellemre vall.
2017. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Igy lehet kiszurni a prolikat, akik alapveto emberi viselkedesi formakkal nincsenek tisztaban. En mar ennel a teas eseten is szepen kialltam volna a sorbol, megkoszontem volna, hogy megismerhettem, es aztan indulas haza.
2017. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!