Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a barátnőmet randizni?

Figyelt kérdés

Kis vagy közepes költségvetés van rá, és valami tartalmasat szeretnénk csinálni. Mindketten huszonéves dolgozó felnőttek vagyunk, nem élünk nagy lábon de egy pár ezer forintos program belefér.


Nyáron sokat kirándulunk, vagy lemegyünk a vízpartra de most sanszos hogy a hétvégén leszakad az ég alja és akkor mondjuk egy pár órát eltöltünk filmezéssel meg közös főzéssel, de valami izgalmasabb se ártana. És ha lehet tudjunk beszélgetni közben, tehát nem valami hangos diszkó vagy mozi...


Közös élményeket szeretnék, valamit ami hosszan szórakoztat mindkettőnket és közelebb is hoz.



2017. szept. 28. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek kiszabadulos szobaba vagy furdobe.
2017. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
27%
Tapolcai tavas barlang? Fedett. Jó az akusztika.
2017. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Heart of Darkness ***** válasza:
78%
Most, hogy jönnek a téli hónapok el lehet menni például majd karácsonyi vásárba is, bár ez még odébb van. De vadaspark is jó ötlet lehet vagy akár egy olyan kávézó ahol szabadon tanyáznak a cicák az asztalok között már ha szeretitek a cicákat.
2017. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
hamár barátnő, nemkell vele randizni
2017. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Elozo: akkor mit kell tenni? Otthon ulni a szobaban?
2017. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Rajta. Ne legyünk parasztok.
2017. szept. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leírhatnád hol laktok! Bár ha nem írod biztos pestiek vagytok nekünk vidékieknek szokásunk oda írni! Szóval kiállítások, nem feltétlenűl múzeumra kell gondolni inkább ilyen Hungexpós dolgok. Pl ha imádjátok az állatokat és a szagokat is bírjátok, nem rég volt az omék a legnagyobb mezőgazdasági és élelmiszeripari vásár. Az állatkertet gondolom már el lőttétek? Tropikáriumot? Nekem 27 éves fejjel bejött a gyerekvasút is bár mint mondtam vidéki vagyok! Bkv sétahajó jár még? Nekem az is tetszett! Most lesz valami kolbász vagy disznótoros fesztivál a várban ha jól tudom...ha ízlésetekbe bele fér...Értem én hogy jót akarsz de nem nagyon ismerjük az ízléseteket így nem olyan egyszerű szerintem. Ha érdekel az előző 40 év történelme akkor mementó park....ja írtad az essőt :(
2017. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!