Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy menjek oda a vonaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda a vonaton ehhez a helyes férfihoz?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, de mint egy kamasz. :)

Múlt hét előtti héten mentem az egyetemre, és felszállt a vonatra egy **** helyes férfi. Korombeli lehet. Sajnos olyan helyre ült, hogy nem láttam rá(oda menni nem tudtam mert tömve volt a vonat). Sajnáltam, hogy többet nem látom.

Aztán múltkor megint láttam a vonaton, ugyanazon időpontban. Leült mellém 2 székkel(köztünk egy csaj), és mikor felállt, végig bámult.

AZtán ma megint láttam, és megnézett magának. De onnantól már végig a telefonját nyomkodta.

Olyan tekintete van, hogy totál zavarba jövök. Nem az a tipikus fiú akiből 200 klón mászkál az utcán. Annyira megfogott. Ugyanakkor gyáva nyuszi vagyok. Most lett vége nemrég a kapcsolatomnak, ami bár érzelmileg már nem érint, ugyanakkor az ex barátom igyekezett porig rombolni az önbizalmamat(beszólt a külsőmre, megjegyzéseket tett rám és a személyiségemre). Nem sikerült időben kilépnem, és azóta egy visszahúzódó leányzó vagyok.

Hogy vegyek erőt magamon? És ha barátnője van? Sajnos mellé nem tudok leülni, mert alig van hely reggelente a vonaton. Mindenki tolakszik.


2017. okt. 3. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mosolyogj rá. Ha nem veszi a lapot vagy töketlen, akkor nagyon nincs mit tenni.
2017. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+1 a mosolyra
2017. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kén_ ***** válasza:
Mosolyogj rá, aztán ha erre ő is nyit valamit, akkor az csak ad elég löketet ahhoz, hogy szóba elegyedj vele. Ha pedig kiderül a vonatút végéig, hogy barátnője van, akkor mit vesztettél? Semmit, ugyanott vagy, ahonnan elindultál, nem hátrébb. Nem hozzámenni készülsz, tudod.:)
2017. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem a leirt viselkedesebol egyertelmu,h bnoje van.

N

2017. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem egyértelmű. én is ugyan azt csinálom mint a srác, abból kiindulva:

-a nők nem szeretik ha a vonaton is nyomulni akarnak rájuk

-úgyis van batátja

2017. okt. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, nincs barátnőm, legközelebb gyere oda hozzám nyugodtan.
2017. okt. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!