Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4000 forint elég egy randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4000 forint elég egy randira?

Figyelt kérdés
Randizom egy nővel délután, ennél többet nem akarok magammal vinni, mert így mondhatom, ha drágán akar fogyasztani, hogy csak ennyi van nálam. De egyáltalán elég ennyi? Azért azt sem akarom, hogy több legyen a számla, és csórónak nézzen.

2017. okt. 7. 13:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egy első randi inkább ingyenes legyen, vagy ha valamit fogyasztotok, akkor max 1-2 ezerből ki is jöjjön mindkét félre értve. Egy kávé, vagy egy fagyi a lánynak.

Én legalábbis még egy fagyit se szívesen hagytam h fizessen a párom az első randin. 3 hónap után tudott egyáltalán fizetni nekem egy gyrost.

Egy normális nő pedig szerintem nem is hagyná hogy a rá eső rész 500-100 ft-nál drágább legyen, ha a fiú nagyon ragaszkodik ahhoz, h ő szeretné állni a cechet, mivel ő invitálta el a lányt.

2017. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
500-1000 *
2017. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
De ha a Starbucksba akar beülni, akkor lehet kevés lenne ennyi. Az is csak kávé meg süti. Mondjam neki, hogy légyszi csak kis kávét kérj?
2017. okt. 7. 13:38
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de az a lány aki első randira oda akar beülni, anélkül hogy azt mondaná, hogy ő szeretné fizetni a részét, arról meg is van a véleményem. Én is imádom, meg a Costa-t, de első randira nem ez volt a legnagyobb bajom h a kedvenc kávém igyam, hanem hogy egyáltalán ne vigyorogjak mint egy tejbetök...
2017. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Na de mi van ha jól sikerül? Mondjuk oké, megittatok egy teát 1500-ért, de még jó lenne maradni. 2500-ból már neccesen hívod meg kajálni, ha meg annál is jobban megy, akkor csak jó lenne fizetni a taxit haza....
2017. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
98%

Hát eddigi életem során 3 pasival randiztam össz-vissz.

Elsőre ebből egyikkel a mekibe mentünk, 20 ezressel fizetett, másikkal már nem tudom hova, valami kis teázó lehetett, 10 ezressel fizetett, a harmadikkal mentünk drágább helyre, egy termálfürdőbe, de ott feltett szándékom volt a feles fizetés, de nem hagyta. Azóta viszont sikerült neki viszonoznom:))


Szóval nem vagyok olyan lány, hogy kifogyasztom a pasit a vagyonából, sőt, de tetszett, hogy egyik sem akar rajtam spórolni. Ebből azt szűrtem le, hogy minden téren le akarnak nyűgözni, hogy megszerezzenek. És ez hízelgő egy lánynak.


És ha most ebből valaki azt bírta leszűrni, hogy azt lesem, hogy mikor mivel fizet a pasi akkor menjen vissza általánosba szöveget értelmezni vagy forduljon fel.

2017. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

Ne így állj ehhez a kérdéshez. Eleve Te hívod meg randira, megbeszélitek hová mentek, abból már kiderül az is,hogy ott esetleg mi a választék.

Egyértelmű,hogy nem viszed drága étterembe, de ha beültök egy kávézóba nem hiszem,hogy a Nálad lévő összeget meghaladná a számla.

Én a helyedben viszont vinnék többet,nem azért,hogy elköltsd, csupán azért,hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe.


Ha randizok egy pasival, megbeszéljük a randit valahová, meghív valamire, és szabadon enged választani, aztán azt mondaná,hogy bocsi, de nálam nincs ennyi pénz...hát következő randi nem lenne az tuti. Nem azért mert nem költ rám, hanem azért, mert hülye módon gondolkodik és kellemetlen helyzetbe hoz.

2017. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Négykor találkozunk, szerintem ebédel előtte, legalábbis én fogok... Ha jól sikerül, akkor sétálunk. Jó, van bankkártyám is, de azt csak legvégső esetben használom.
2017. okt. 7. 13:43
 9/40 AchromaticSmarties ***** válasza:
97%
Ha nem csak egy dugásra kell a lány, hanem komoly kapcsolat céljából ismerkedsz, akkor ne vidd drágább helyre, mint ahova egyedül vagy haverokkal beülnél! Később csak a baj volna belőle.
2017. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 4000 bőőőven elég. Csináljatok romantikus-sétálós randit, ami közben megehettek andalogva valami street-foodot, mondjuk hívd meg egy hotdogra/pitás gyrosra a parkba. Utána max üljetek be egy kávézóba, még így is 4000 alatt maradhattok egy fullextrás kávé+sütivel is.
2017. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!