Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mással is így van hogy 30+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is így van hogy 30+ nők 2-3 hónap randizás után már gyermekvállalást hozzák szóba?

Figyelt kérdés
Miért kell rohanni a gyermekvállalási?

2017. okt. 8. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Női biológia miatt elsősorban.

Egy férfi ráér kölköt csinálni akár 50 évesen is, de egy nőnél nem szerencsés 30 felett.

2017. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk azt jó tisztázni az elején, hogy a másik ajar-e gyereket, kb mikor... mert, ha nem akar vagy mondjuk csak 1o év múlva, akkor felesleges időpazarlas a nőnek. huszonévesen nyilván ez nem téma, de 30 felett ezeket időben kell tisztázni.
2017. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Hát velem még nem volt ilyen, de biztos kiröhögném az ilyet. Az ilyen inkább megkockáztatja, hogy a gyerek apa nélkül nőjön fel, csak neki legyen gyerek, mert neki _jár_.

Örökbefogadni meg annak is lehet, aki később nem szülne.

2017. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell rohanni, de a közös célok fontosak.


Szerintem ez olyan fontos dolog, hogy az első randin tisztázni kéne. Nő vagyok, nem akarok gyereket, és nem akarnám olyan férfi idejét pazarolni, aki vágyik gyerekekre.

2017. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, inkább azt szokták, hogy csak szexet akarnak. Mondjuk, nem is szoktam 2-3 hónapig randizgatni velük. :D
2017. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

Én már a megismerkedés alatt szóba hozom, mert szerintem is fontos téma, hülyeség várni még 2-3 hónapot is...

Nyilván nem úgy, hogy most akkor az első alkalommal már gumi nélkül fogunk dugni is eleve, de beszélni azért attól még lehet róla akár széna vagy szalma a válasz.

32/F

2017. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Engem az ilyen úgy fel tud cseszni. Azonnal gyereket akar akárkitől, mert hogy "ő már benne van abban a korban". Na most a gyerekvállalás pont nem anyuka korától kell, hogy függjön, hanem a párkapcsolat érettségétől. Annyira felelőtlen felcsináltatni magát akárkivel úgy, hogy azt se tudja milyen ember. Aztán meg felnőtt korára lelkisérült komplexusos gyereke lesz... Gyereket csak komoly, hosszú távú, szerető kapcsolatba szülünk, nem azért, mert "benne vagyunk a korban". Nem azért kéne gyereket szülni, hogy a társadalmi nyomásnak eleget tegyek.
2017. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3#

pont félreérted. Akkor hozza ezt csak fel a nő, ha komolyan tervez a férfival, vannak érzései mar felé es el tudná vele kepzelni közösen a jövőt. lehet nálad még ezért nem hozták fel a témát. az örökbefogadás meg... hagyjuk. ha csecsemőt szeretne, 4-5 évet minimum várhat, es egyedülaállóként a lista alján van. max 8 eves cig.... kisfiút kaphatna 1-2 éven belül. ha valaki csa gyereket akar, azt összehozza egy egyéjszakásból.

2017. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy szóba hozza? Nem világos a kérdés.


30+ nő esetén azt, hogy ki mikor akar gyereket, azt már az első randin szóba kell hozni, mert ez egy alap kérdés.


2-3 hónap után gyereket csinálni viszont súlyos felelőtlenség. Akkor nem a kapcsolat a cél, hanem spermadonor/gyerektartás keresése. Az is rendben van, csak akkor azt előre kell tisztázni.

2017. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, ha az elején tisztázzák a felek, hogy milyen terveik vannak a jövőre nézve. Ez még nem jelenti azt, hogy azonnal neki is kell fogni, de nem pazarolnám a másik idejét (és persze a sajátomat sem), ha teljesen ellentétes elképzeléseink lennének.
2017. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!