Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért olyan fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan fontos, hogy rövid időn belül gyerekük legyen egy frissen induló párkapcsolatból? Úgy érzitek másként nem tudnátok megtartani a pasit?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem fontos. Két éve élek a párommal kapcsolatban és még minimum két évig tuti nem akarok gyereket. 26N
2017. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom. Én a mai világban pont azt látom, hogy több olyan ember van, aki nem akar gyereket.


Mondjuk gondolom az a te fejedben sem fordult meg, hogy valaki tényleg szeretne egy pici babát, és nem játszik csak azért egy kis élettel, hogy vele maradjon a csávója.


22/N

2017. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Én sajnos pont azt látom, hogy a legtöbb 20-28 éves nő nem is akar gyereket, főleg nem harminc éves kora előtt.
2017. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos. Sőt egyre kevésbé fontos, főleg a fiatalok körében. Persze nem 50 évesen akarok anyák napi műsorra járkálni, de most diplomáztam le, 2 éve dolgozok még csak. Úgy akarok elmenni gyereket szülni, hogy legyen elég munkatapasztalatom ahhoz, hogy vissza is tudjak utána menni dolgozni, ha a gyerek elég nagy lesz. Nekem fontos az, hogy ne legyek mindenben a páromra utalva. 4 éve vagyunk együtt, de egyikőnk sem akar gyereket még. Fiatalok vagyunk, mindkettőnknek most kezd beindulni a karrierje. Szeretnék gyereket, de csak biztos anyagi háttérrel, és úgy, hogy vissza tudjak menni dolgozni.

Eleve én mondjuk olyan kapcsolatba nem is szülnék gyereket, ami nem tart minimum 3 éve, vagy nem éltünk együtt minimum 1 évet. A gyerekemnek legyen normális apja, aki ugyan úgy szeretné, hogy ő megszülessen mint én.

Plusz a mai világban szerintem a gyerek már nem összetartó erő. Amúgy meg ne is legyen az, mert inkább nőjön fel 1 szülővel, mint szörnyű párkapcsolati példával a szeme előtt.

De amit te mondasz, abban a 30hoz közelítve szerintem van igazság. De itt sem a pasi megtartása a cél, hanem maga a gyerek. Nőknél is van ám kapuzárási pánik. Mondjuk én baromira undorítónak tartom, mikor valaki felelőtlenül egy pár hónapos kapcsolatban gyereket csinál, pusztán mert "ő benne van már abban a korban". És?? A gyereked szemponjából ez pont nem számít. Annak kéne fontosnak lennie, hogy maga a kapcsolat megérjen a gyerekvállalásra. Akkor is, ha emiatt nem 30, hanem 33 évesen szül gyereket.

2017. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
59%
az ilyen nők azok buták sajnos, az ilyeneket altalaban elhagyja a parja aztan nevelheti egyedul a kispuját.
2017. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem annyira általános jelenség, hogy itt kérdezz rá. Ha a környezetedben ez a tendencia, akkor inkább ott érdeklődj. (Csak kicsit finomabban tálald.)
2017. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos. Pont, hogy nem szeretnék gyereket, nekem nem életcél.
2017. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit megsérteni, de ez tipikusan a tanulatlan, buta nők módszere, akik előtt nem lebeg semmilyen cél, karrier lehetőség, és így akarnak értelmet adni az életüknek. Ha tanult nőkkel ismerkednél, ez nem lenne gyakori jelenség.
2017. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Költőnő? ***** válasza:
64%
Isten őrizz
2017. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Hát mert nőként akármilyen gyenge vagy az élet egy vagy több területén, ha szülsz egy gyereket, máris elmondhatod, hogy te anyaként mennyire megérdemled a társadalom megbecsülését (mert ugye a Föld nem a túlnépesedés miatt szenved...).
2017. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!