Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy csak a barna hajú, barna szemű lányok vonzanak? (A szőkék és vörösök kifejezetten taszítanak)

Figyelt kérdés

Ez egyáltalán nem tudatos, viszont ha visszagondolok, eddig majdnem az összes lány aki nagyon tetszett nekem barna hajú és barna szemű volt, de tényleg szinte kivétel nélkül, max fekete hajúak voltak még akik tetszettek, meg a zöld szem is bejön, de az ritka.

A szőkék pedig valahogy abszolút taszítanak, nem tudom megmagyarázni, hogy miért. A vörösökkel is ez a helyzet(kivéve a sötét vörösesbarna).


Nekem egyébként sima világosbarna hajam van és zöld szemem van.


2017. okt. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az eseted, kész. Nem kell ebben logikát keresni.

Nekem meg a világosbarna hajú, de kék szemű férfiak tetszenek, én meg szőke zöld szemű vagyok.

Összefüggés semmi.

2017. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barna hosszú haj,barna,meleg szemek a zsánerem. Kinek mi,kinek a pap,kinek a papné,vagy a pap kutyája :)
2017. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem pedig pont a fekete/sötétbarna hajú, barna szemű pasik “taszítanak”, vagyis ez így csúnya kifejezés, de kapcsolatra csakis szőke, vagy szőkésbarna hajú, kék vagy zöld szemű pasit tudok elképzelni. Én magam is szőkésbarna vagyok kék szemekkel. Ez van, mindenkinek más az egyéni ízlése.
2017. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sötétvörösvagyok zöld szemekkel, nem bírom sem a vörös férfiakat, sem a tejfölszőkéket, a kék szemű emberek szemébe pedig nem nézek szívesen. Van köztük is szép férfi, én is látom, ha valakinek arányos az arca, kidolgozott a teste, de valahogy egyik sem az esetem.


Barnásabb bőr, legalább középszőke haj és sötétebb szemszín az ideálom.

2017. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!