Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, aki kedves, aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, aki kedves, aranyos lányt szeretne komoly kapcsolatra, az mit vár, minek örül az első randin?

Figyelt kérdés

Általános gondolat az, hogy randira kicsípik magukat a lányok. Magassarkú, dekoltázs stb. Lehet hogy még akkor is, ha egyébként nem ilyen ruhákat hordanak.


Mi az amilyennek szeretnéd látni ezt a lányt? Gondolok itt arra, hogy lehet hogy pont negatívumként vennél egy dekoltázst. (Mivel kedves, aranyos lányt keresel, és nem egyéjszakásra)


Ilyenkor számodra van olyan ruhadarab ami alap hogy az legyen a lányon? Pl szoknya

Miért?

Mit viseljen, mit ne?


2017. okt. 28. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én póló-farmerban mentem, kiengedett hajjal, mosolygósan, lazán, kevés sminkkel, eddig mindenkinek tetszett :)
2017. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból úgy kezdem, hogy ha randi, akkor semmi cicoma. Nem egy színésznőt akarok megismerni, akit aztán soha többé nem látok.
2017. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Adja önmagát lehetőleg.
2017. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan öltözékben jöjjön, amiben jól érzi magát!

Nem kell magassarkú meg miniszoknya, ha nem szokott ilyeneket hordani.

2017. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Van egy mondás:


"Egy női ruha mindig legyen elég szűk ahhoz, hogy azt sugallja, nő vagy, de azért legyen elég laza ahhoz, hogy azt sugallja, mégiscsak hölgy vagy."


Egy igazi nő szerintem érzi a mértéket, hogy mit szabad és mi az, ami már túllépi a limitet.

2017. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jó kiindulópont, hogy VAGY magassarkú, VAGY miniszoknya, VAGY dekoltázs (illetve egyik se legyen túl extrém)
2017. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én jobban kedvelem a kevésbé feltűnő öltözködést. Nekem sokszor tetszik a melegítő is, hisz nem azt nézem, hogy milyen ruhában jött, hanem azt, hogy ki van a ruhában. Ezért nem értem amikor azt mondják, hogy nagyon fontos az öltözködés. Én elhiszem, de nekem ha tetszik egy lány, akkor melegítőben is tetszik és csinosan felöltözve is tetszik. Mondjuk én csak annyit várok el, hogy lehessen vele beszélgetni és ne csendben üljön előttem.
2017. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A hobbink kapcsán ismerkedtünk meg és az első randik is annak kapcsán történtek, ahol aztán helye nincs a magassarkúnak vagy szoknyának.
2017. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#1+1. Legyen természetes, kerüljük a térdig érő dekoltázst, oksamoksa? :)
2017. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki tényleg egy kedves, aranyos lány, akkor nyilvánvalóan nem fog ilyen kikent-kifent plázapitsának öltözni.

Innnentől kezdve meg már kb. mindegy, hogy öltözködik.

2017. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!