Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány sejtheti, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány sejtheti, hogy nem csak barátkozni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy rokonunk falujában kb. 100 km-re tőlünk. A rokonok régebben mutattak be neki, akkor is lehet, hogy lett volna esélyem nála. De nem mozdultam rá a távolság miatt. A nyáron ért véget egy két éves kapcsolta. Most pár-hete írogatok neki Facebookon. Holnap megyek a rokonokhoz, és őt is áthívtam hozzájuk, és elfogadta a meghívást. Okos lány. Ennyiből már tudhatja, hogy szeretnék összejönni vele? Kb. eléggé egyértelmű szerintem.

2017. nov. 3. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Flörtöltök is vagy csak baráti beszélgetés??
2017. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 powerpocok ***** válasza:

Ácsi! Attól, hogy te áthívtad koránt sem jelenti azt hogy tudja, hogy tetszik neked! Lehet, mivel régen ismert meg ezek szerint, barátként tekint rád. A facebook marhaságot hanyagold. Ha hiszed, ha nem, voltam életem során pár lánnyal de nagyon szomorú, hogy én is a "kékfehéren" keresztül próbáltam valakihez közelebb jutni. Az nem ér semmit sem. Hidd el, élőben a legjobb. Meg a másik, ha a neten kibeszélitek magatokat, élőben leültök egy padra, tikk-takk.. megy az idő, nem szól senki semmit, nézegetitek az instagramot, a háttérben felborul a fémvödör és a macskák nyávognak..


Próbálok tanácsot adni neked, mert nem tündsz idiótának aki csak lefektetné a nőket. Ez pozitív és hidd el, a nők az elején buknak az ilyenekre, de húsz felett a legtöbbjük észbekap. Nálunk, férfiaknál is így van. Rendes nőket hagyunk ott, mert a k*rvák elvisznek.. (tisztelet a kivételnek). Nos, szerintem ha elfogadta, akkor el is fog jönni a rokonaidhoz! :). Ne támadd le, lassan, beszélgessetek, minél többet, például kérdezd meg tőle hogy mikor olvasott utoljára könyvet, vagy szeret e olvasni. Ez jó témaindító, vagy lehet akármi más amit csak szeretnél, végül is te ismered, nem én! :) Utána ha adódik, bókolj neki.. de ne olyasmit hogy "A szemed annyira csillog, mint az égen a Cassiopeia legfényesebb csillaga" , mert arconhány :D Lazán kezeld. Sok sikert ahhoz, hogy add tudatára az iránta mondott vonzódásodat.

2017. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen nem volt kb. semmi kapcsolatunk, csak bemutattak minket egymásnak, egyszer hazakísértem. Igyekszem kedves lenni vele, és célozgatni. Például visszek csokit, az már eleve arra tolja ki a dolgot. Közös téma jobbik kapcsán van, meg szerintem összeillünk.
2017. nov. 3. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen szempontból mindig tök kuka voltam, pedig más területeken kifejezetten okos vagyok. Pluszban kishitű. Egy csomó próbálkozást először csak udvariaskodásnak és barátkozásnak hittem, aztán amikor egyértelmű lett, hogy mégis mire megy ki a játék, akkor esett le, és rohadt kínos volt, hogy itt locsogok 5 perce vkinek, aki igazából csak megdugna :D. Amúgy a leírtakból én sem mondanám 100%-ra, hogy össze akar jönni velem az emberke, nem vagyok annyira egós, hogy rögtön erre a gondoljak, és nem is hiszem azt, hogy egy pasas csak akkor kedves velem vagy csak akkor hív el ide meg oda, ha akar tőlem vmit...
2017. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!