Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja a nemiszervem körűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja a nemiszervem körűl leszedtem a szőrszálakat, de körülötte kipattogott sőt pattanások kisebb nagyobb mértékbe jöttek ki, nemi életet sem merek élni, MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Azt ne kérdezzétek hogy miért szedem le, mert hát sajnos túl sűrű és zavar...27/F
2010. máj. 30. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
jamm, nekem is ez van, lány vagyok. nekem viszketni is szokott, amikor visszanő. viszont amikor már sokadszorra csináltam, akkor enyhült.
2010. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

növekedés közben a szőrszálak át akarják szakítani a bőrfelszínt, de egy részük megakad, visszahajlik és befelé kezd nőni

ezek a begyulladt kis piros pöttyök

amint a szőrszál megtalálja az útját kifelé, elmúlik a viszketés


amúgy a fanszőrzet nem véletlenül van az emberen

alatta a legvékonyabb a bőr, ha lecsupaszítjátok, akkor könnyebben irritálódik, maga a visszanövő szőr, kozmetikumok, szappanok, ruha, izzadság is okozhat ilyen panaszokat

a hónalj ugyanezért szőrös, hogy védje a vékony bőrfelszínt és elősegítse a párolgást


lehet mondani, hogy nem vagyunk ősemberek, nem kell oda szőr, de ezt a bőröd nem tudja, nem fog megvastagodni, hogy elviselje a szőrtelenítés tortúráját

szóval csak az szőrtelenítsen, akinek a bőre bírja =/

2010. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de az én bőröm se bírja, nagyon csúnya szokott lenni másodnap, harmadnap. A barátomat olyankor sem zavarja (bár szerintem úgy gusztustalan), engem jobban, de mivel tudja, hogy nem jó érzés, mondani is szokta, hogy ne csináljam inkább, neki úgyis mindegy, milyen ott lenn :) Szerintem annyira a Tied sem lehet zavaró, hogy teljesen le kelljen szedni, akkor inkább próbáld meg csak rövidebbre vágni, a barátom is szokta úgy néha. Ha esetleg attól félsz, hogy a lányoknak nem fog tetszeni, ne aggódj, ha valaki szeret, az úgy is fog szeretni :) Nem az a rész lényeges, hanem az, amit nem borít szőr ;)
2010. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként testápolókkal lehet próbálkozni, de nekem azok se váltak be, bármivel is kentem, csak égni kezdett és még pirosabb lett, úgyhogy azzal óvatosan... :S (előző voltam)
2010. máj. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem érzékeny bőröm van, borotválkozás után a NIVEA for Men Double Action-t (Q10) használom. Kamillakivonat is van benne, ami köztudottan gyulladásgátló.

Nálam gyakran a nyakamon szokott kipattogzani, viszketni a bőr, amikor még pici a szőr. Erre pedig Garnier Pure A vált be, ami egyszerre hidratál, és csökkenti a pattanásokat. Elég drága, de jó.

Azt azért hozzáteszem, hogy én a péniszem körül nem borotválom, az arcomon kívül csak a hónaljamat.

Én középiskolában és egyetemen is kollégista voltam, az ember akaratlanul is látta a többieket meztelenül, de nem borotválta senki. Szerintem ki is röhögtek volna a szobatársaim. Ha rövidebbre nyírod, szerintem már az OK, de természetesen ez mindenkinek a saját szuverén joga eldönteni. Meghát ha a barátnő szeretné, akkor nincs mit tenni, kedvére kell tenni. Nekem most nincs, így könnyen beszélek.

Ha a borotva mellett döntesz, akkor a fenti termékeket bármelyik drogériában megkapod, de más gyártók is készítenek hasonlókat.

2010. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!