Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közlekedési eszközön hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közlekedési eszközön hogy lehet a legjobban a tudtára adni a másiknak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Hulye kerdes, tudom szemezes meg ilyenek de mégsem megy. Nemrég óta vagyok ujra szingli es ma valaki nagyon megtetszett, egy egyetemista fiu, de egyszerűen nem tudtam mit csinaljak, o alapból telefonozott es mosolygott a telefonjára (tehát valószínűleg amugy is foglalt volt), de ilyen helyzetben mit a legcélszerűbb tenni? Sokan mondtak mar nekem, meg tapasztalatból tudom hogy általában az emberek sietnek, ezert megszólítani nem kene, csak a tudtára adni hogy tetszik. Lehetséges? Elég a szemezes?

20/L



2017. nov. 6. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Teccöl Jani, jerj szobára mostan.
2017. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy mosolygott a telefonjara nem jelenti azt, hogy van valakije, egy barat üzenetére is reagálhat így, vagy szimplán olvasott, látott valami vicceset.


Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz te is, a legrosszabb, hogy visszautasít, de akkor elmondhatod, hogy legalább megpróbáltad, viszont könnyen lehet, hogy te is tetszel neki.


Amúgy honnan tudod, hogy egyetemista? Ismered is? Mert ha máshol is szoktad látni nem feltétlen kell a tömegközlekedési eszközökön megtenni ezt. :)

2017. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Amikor A pontból rohanok B pontba (márpedig ezen okból tartózkodok tömegközin), nem feltétlenül örülnék, ha másfél megállóval leszállás előtt valaki idejönne hozzám, hogy egy röhejes "szerelem első látásra" baromságra alapozva rám tukmálja magát, meg hogy ő ráér, mégis üljünk már be valahová, miközben amiatt parázok, hogy időben beérjek a műhelybe. De ezzel szerintem a nők 100%-a is így van. A tömegközlekedésben való részvétel nem társkereső irodában való sorbanállás.
2017. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ha egyértelműen a szemébe nézve rámosolyogsz
2017. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit a #4-es mond az jó, a szemezés + mosoly egy jó jelzés.
2017. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hármas: bele is irtam a leírásba, hogy az hogy odamegyek a másikhoz nem játszik, mert lehetnek helyzetek amikben en sem örülnek.

Kettes: koszi a választ, az hogy egyetemista csak sejtés, ezzel inkabb azt akartam kifejezni hogy kb velem egykorunak nézett ki es valószínűleg suliból ment valahova. Persze elég rossz vagyok kor megítélésben úgyhogy Kitudja :D Hatha látom majd máskor is :)

Köszönöm a tobbi választ is.

2017. nov. 6. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Szemezz vele, meg mosolyogj rá, aztán ennyi.


Én mondjuk max. az úton flörtölgetek bárkivel is, mert 99%-ban annyi nincs, ha szemezünk már negyed órája, meg bejvünk egymásnak legalább normális köszönés után elkérje a számomat, ímélcímet vagy valami.

2017. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kihasználva a tömeget simulj hozzá!
2017. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!