Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüli fiúk! Tudtok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli fiúk! Tudtok még olyan szerelmesek lenni, mint tinikorotokban, vagy a 20-as éveitekben?

Figyelt kérdés
Nem tud "elkopni" ez az érzés, ha esetleg csalódtok néhány lányban? Vagy ha sokan nem viszonozzák az érzéseiteket, akik tetszettek nektek?
2017. nov. 7. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom más hogy van vele, de én sokkal rosszabb vagyok mint tinikoromban. Könnyen belezúgok egy bájosabb csajsziba.
2017. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Olyan idióta módon nem. Felnőtt módjára igen.


Kölökként csak a barátnőm létezett, csak ő érdekelt és senki más. Elhanyagoltam miatta az akkori haverokat. Olyan döntéseket hoztam meg miatta az életben, ami hülyeség volt...stb

2017. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Diavolino44 ***** válasza:
64%

Szomoru de mar nem hiszem, akinek sok tapasztalata van, az mar nem uszik rozsaszin felhok kozott. Nincs telapo, nincs olyan akit neked szant az eg. Van olyan no aki kozel van vagy lesz a tokeleteshez, de a parkapcsolatba, mindig lesznek hibak. Mindketten emberek vagyunk.

A masik, hogy huszon ev elejen, orultem ha egy no nem kuldott el a francba mikor “udvaroltam”, igy orultem ha osszejott egy lany.

Most, nem erdekel, ha visszautasit, jovo heten lesz ugyis akivel randizok.

2017. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kort is légyszi.
2017. nov. 7. 21:55
 5/14 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem tudnék valamennyire, de eleve abból kiindulva, hogy az évekkel ezelőtti második párkapcsolatomban még lila köddel elborult fejjel is képes voltam gondolkodni, s azóta még nagyobb fenntartásokkal kezelem a szentimentális dolgokat, vélhetően már nem lennék annyira elvakult, elfogult, mint fiatalkoromban. Szerelemből meg különben sem lehet megélni.
2017. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nevetséges a kérdés... nem lehet komolyan venni.
2017. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudnék, de nem akarok.
2017. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Annyira már nem, mint fiatalon. Annyi a különbség, hogy akkor teljesen át mertem adni magam az érzésnek, teljesen kiiktattam a racionalitást. Mára viszont oda jutott a dolog, hogy a nagy szívdobogás közepette gondolkodni is képes vagyok, tehát a szerelmet szívvel és ésszel egyaránt élem meg. Ez pedig nyilván magával hozza, hogy nincs már olyan lángolás, mint anno. Ez már "tudatos" szerelem.
2017. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudnék. Csak nincs kit szeretnem, úgy látszik, lasszót kell kerítenem a művelethez. 😁 29F
2017. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy a 30 körüli fiúk hogy vannak ezzel, azt nem tudom de mi férfiak ennyi idősen már családot alapítottunk és velük foglalkozunk nem kislányokkal.
2017. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!