Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a jelenségről? Tényleg ide ócskult volna a világ? (Tinder)

Figyelt kérdés

A közelmúltban barátok biztatására kipróbáltam az alkalmazást. Hogy nyílt lapokkal játsszam, jeleztem az adatlapomon több nyelven is (hogy a számos feldobott külföldi is értse), intelligens stílusban, hogy kizárólag szexet keresek.


Jöttek is a matchek szépen, ám kb. a partnerek fele (mármint azoknak a fele, akik egyáltalán hajlandóak voltak visszaírni) rögtön jelezte, hogy "jajj, elnézést, ne haragudj, csak most olvastam el az adatlapod, engem csak szex nem érdekel".


Tényleg ide jutottunk? Annyi tiszteletet nem lehet megadni a másiknak, hogy max. 15 másodpercet rászánjunk az adatlapjára? Miért kell primitív droid módjára másodpercenként balra/jobbra húzigálni másokat pusztán pár kép alapján?


2017. nov. 9. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
A vilag fo problemaja.
2017. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Diavolino44 ***** válasza:
52%

Nah, majd mindjart jonnek a kommentek, hogy te vagy az ocska, mert csak szexet akarsz. :D

Amugy nem lennel felhaborodva, ha osszejott volna mar 2-3 csajszi.

Egy no barmikor talal szexet, kb a nok 1%-a az aki csak szexet keres, az boven valogathat nalad jobb pasikbol.

2017. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
aki kiírja hogy szxet keres, attól bármi kitelik:) nem kell kiírnierről semmit és majd elolvassák:) tényleg nem értem mire számítasz... ez nem ócska világ, hanem álszent. De nyugodt lehetsz: kb 5 ezer éve az. Lehet tiltakozni, nyavalyogni attól nem fog megváltozni.
2017. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Jah....algoliron.... -.- meg nyugtató...

De mit vársz??

Tinder b+ -.-

Őhm...vannak azok a drogos cigány dalok, tudod...lehet hallottál már olyatt, az ilyen “speciálba küldöm, szívjad míg van 2 gramm, Feri jön a 7-es MBW-vel,” stb...

Na a társkeresőknek is ilyen az a bizonyos stílusbeállítása. Főleg a fent említettnek.

2017. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg odáig ócskult a világ, hogy hülyeségeken ki kell akadni, és egy nap legalább 2 kérdés kiírni róluk? :D


22/N

2017. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Fszom én meg írni se tudok már.
2017. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem nem túl nagy elvárás, hogy ugyanazt a (minimális erőfeszítést igénylő) tiszteletet szeretném megkapni, amit én magam is megadok mindenkinek.


#2 Összejött eddig egy, és úgy fest, reális esély van többre is :)

2017. nov. 9. 21:48
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem, Tinder eredetileg nem csak ilyen "szextárskereső" volt, tehát alkalmi légyottra partner?

Egyik barátnőm is örök szerelmet keres ott, de nem értem mit vár.

2017. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Tinderben a legnagyobb probléma nem az általad leírt ,hanem alapvetően egy szánalmas app ,ami teljesen befolyásolja az emberek hozzáállását az emberi kapcsolatok kialakításában. Nem is értem mit vársz egyébként.

Igaz tudom hogy vannak olyanok nők is , akik ugyanígy csak szexet keresnek , de én ezt a dolgot sem tartom normálisnak, de persze ebbe nem megyek bele mert ha te és még sokan mások így érzitek jól magatokat , hogy ismeretleneknek így ajánljátok fel magatokat akkor legyetek ezzel boldogok. De csodálkozunk, hogy az emberek kevesebbet kommunikálnak egymással értelmesen ,amikor ilyen appok születnek , hogy egyetlen kattintáson múlik, hogy másnap vagy akár aznap már más ágyában kelj fel. Nem is értem , hogy emberek hogyan tudnak bízni ilyen könnyen egymásban. De ez csak az én véleményem.

Ha van jelentkező és sikerrel is jársz akkor nem tudom mire fel a felháborodásod. További sok sikert.

2017. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Gondolom felületesek, meg igazából ugye az a lényege, hogy gyorsan csak húzogatni kell jobbra balra. Na meg a nők nincsenek arra se rászorulva, hogy valakinek jobban megnézzék az adatlapját is, mivel rengeteg a matchük.
2017. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!