Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szolid lányok nem járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szolid lányok nem járnak szórakozni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy akárhányszor szórakozni megyek a haveri társasággal, vhogy mindig csak a "picsogó" plázacicák kerülnek a társaság középpontjába? Oké, hogy egy két havernak bejönnek de nekem egy szolid, kicsit visszafogottabb és csinos lány jobban le tudná kötni a figyelmemet.. de ahogy észrevettem, ők sokkal kevesebben vannak.. vagy csak nem szeretnek szórakozni járni (és most nem egy falusi diszkóról beszélek hanem egy pécsi 20-30 év közöttiek által látogatott igényes helyről)! Szívesen meghívom őket egy két italra, de azokon a csajokon látszik h csak a pénz érdekli őket és nem az h komolyabban megismerkedjenek velem... Így hamar el is hajtom őket:)
2010. máj. 31. 13:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem igen igazábol megvalva nem tudom mert én csak 13 éves vagyok de szerintem ők is tudják hogy ott ugy is csak pláza cicák lesznek nincs értelme el menni. én igy gondolkodnák.
2010. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Járnak, csak nem rúgnak be minden szombaton mint a disznó, és esetleg nem a drogközpontba járnak.
2010. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm és én annyira szolidak vagyunk, hogy nem is tudunk velünk egykorú lányokkal (a 23-24 évesekkel) szórakozni járni, ugyanis csak a diszkó és az ivás érdekli őket. Így már jó pár éve csak fiú barátaink vannak (26-35 évesek), velük szoktunk kijárni szórakozni (billiárd, bowling, csocsó, egy hangulatos söröző). Csak itt a te szemszögedből az a probléma, ha meglátnál két lányt sörözgetni egy 5-6-7 fős fiú társaságban nem hiszem, hogy odamernél menni hozzájuk. Másrészről, ha meg van a társaság ritkán engednek be újakat. Sajnos ez ilyen.
2010. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
* a szolidat úgy értem, hogy nem szeretjük a berúgást, hányást, hangzavart.
2010. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az h szolidan bulizzon az alap:) de külsőre is inkább azok fognak meg...Szolid, visszafogott, csinos:)

Amúgy igen.. nem mennénk oda hozzátok ha egy csomó pasival vagytok, mert minek:)

2010. máj. 31. 13:41
 6/25 anonim ***** válasza:
szerintem nem talalsz ilyen csajt diszkoba,legalabbis kicsi az eselye.. Inkabb valami mas helyen keresgelj... pl konyvtar vagy valamilyen kavezo. Sok szerencset a parvalasztasban :)
2010. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ok, köszi majd péntek este mikor kicsit kiengedném a fáradt gőzt elmegyek könyvtárba:))) Na, csak viccből cinkellek...:)

Hétköznap dolgozom, esténként általában kondi,edzés, csak péntek szombat van időm arra h ismerkedhessek...

2010. máj. 31. 14:01
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

Igen, tudod buliba bulizni szokás járni, nem pedig szende szűzességemet hírdetni.


Nem vagyok "picsogó" plázacica, de imádok táncolni, alkohol nélkül is nagyon jól tudom msgamat érezni. HA te olyan lányokat keresel, akik nem merik elengedni magukat, mert "jajistenem, mi lesz" akkor ne discoba, hanem uszodába járj.


21/L

2010. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

bocsi, nem olvastam végig az előttem lévőket, és így vlaszolok.


A szolíd lányok, nem nagyon járnak diszkókba, és nem is szeretik az ilyesmit.


Az én barátnőm, is egy ilyen csaj, nagyon szeretem, elmegyünk minden második héten ide-oda, jól érezzük magunat, ha a szexről van szó, azzal is lehet ugyan annyit szexelni mint egy dzszkós csajjal, csak azért a szolíd csajok mégis csak jobban, és nem tiszta részegség az élet!!!!


És nagyon jól megvagyunk, és megértem azt hogy neki mondjuk most nem jó, mert ez vagy az közbe jött, és tudom hogy nem lép fére, mert szeretjük egymást.


18 F

2010. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

szolíd lányok, amilyen az én barátnőm is, olyanok nincsenek a diszkóban.


ők mondjuk átlagos életet élnek, szerelmükkel, barátjukkal elmennek nyaralni, jól érzik magukat, egyet kettőt szórakoznak, és hazajönnek.


Az én barátnőm is egy ilyen kategóriájú lány, egyszer sem voltunk még diszkóban, sem együtt, sem külön.


1 hete volt a szülinapja, elmentünk együtt egy étterembe, utánna egy kis buli otthon, náluk, utánna elmentünk aludni.


együtt alszunk, de nem köldöztünk össze.

valamikor én nála, valamikor fordítva.

ha valamilyen okból fogva nem vagyok otthon, PL nagybani piac éjszaka, akkor a szüleinél van.


ÉS SZÉPEN ÉLÜNK!


és nem volt szűz sem ő, sem pedig én, amikor megismerkedtünk.

18 F.

2010. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!