Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jön be jobban a pasiknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be jobban a pasiknak? Ha egy lány kis kedves, aranyos, "kis bolond", vékony de nem csontos, vagy ha nagyszájú, kicsit beképzeltebbb (vagy nagyon), olyan bunkóbb, de mégis nőies az alakja?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem special az első verzió tetszik. :)
2008. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehetne egy nőies, de az első lelki tulajdonságaival felvértezett inkább? :D
2008. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenképpen az első verzió:D ha bunkó, sebaj, én is az leszek vele:P (az első verzió, és legyen egy kicsit testesebb. jó, ne 100kg:) , de legyen rajta mit fogni, emg nézni:D)
2008. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj az ha nincs sok mindent fogni . Azért persze legyen cickója.Szerintem épp a törékenység ,karcsúság jelenti a nő megtestesülését.Első válaszoló vagyok.
2008. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. Én lány vagyok. Rám az első verzió illik jobban ( persze nem teljes mértékben ), nálam a " kis bolond " -ba beletartozik, hogy néha hülyülésből bunkó vagyok.. és ha iszom nagy a szám.. szóval olyan középponti egyéniség vagyok vagy mi :)) de így szeretnek a barátaim, akik nem, azokkal sincs semmi bajom, mindenkit szeretnek vagy nem szeretnek :) Nekem akik fontosak, azok szeretnek! :) Beképzelt viszont nem vagyok :S a viselkedésem sem olyan..
2008. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most két végletet soroltál fel, de mindig az optimálisra vagyis a lehető legjobbra kell törekedni. Én egy normális nőnek tartom magam, általában kedvelnek az emberek, és a jó géneknek köszönhetően szerintem szép nőies alakom van.

Szerintem a férfiak többsége nem kedveli se a vékony, se az elhízott lányokat, az arany középutat keresik. És ez szerintem teljesen normális.

Petranova

2008. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Petranovának teljesen igaza van!Én férfi vagyok és alap, hogy a kedves, aranyos, ámde szexi, nőies nőked preferálom. Szerencsére azért akadnak ilyen szépségek!:)
2008. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hello egy lány vagyok de az első verzió jobb amúgy én is vékonyka vagyok nem csontos de szerintem pont jó:) meg kicsit bolondos ahogy írtad de nem beképzelt és kedves és megértő...Én ugy vettem észre , hogy mostanába mindeki fogyni akar és mindkei atz kérdezi tölem h h csinálom h ilyen alakom legyen és mikor azt mondom ilyen vagyok enm fogyokurázok semmi akor csodálkoznak. És ha valakinek tetszel akkor ugy tetszel ahogy avgy nehgoy már megválltoz miatta:) nem éri meg hidd el :)
2008. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez szerintem ízlés dolga.Mindenkinek más az ideálja.De ha már megkérdezted nekem a kis bolond vékony de nem csontos az esetem.
2008. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem az 1. verzió. De nekem a stílus is számít. Szerencsére a Skate csajok általába ilyenek:D
2010. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!