Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondhatta a lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta a lány az első randin, hogy ő biztosan nem szülne albérletbe?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Mert egy anyagias féreg, akinek nincs saját egzisztenciája.
2017. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert így gondolja.
2017. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert van esze, és biztos háttér mellett akar szülni, nem egy pénztemetőbe akarja belepottyantani a gyereket.
2017. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert felelősségteljes.

Én sem szülnék egy olyan lakásba, ami nem az enyém, és soha nem is lesz.


22/N

2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet úgy van vele hogy az albérlet bizonytalan, és nem akar így bevállalni egy gyerekbe, ami szerintem tök érthető.. jelzi hogy az a lány megfontolt, gondolkodó..persze ezer más oka is lehet a válaszának, de megkérdezhetnéd őt is, ahelyett hogy közvéleményt kutatsz :)
2017. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ezt a részét nem értem. Azt nem értem, mi visz rá valakit, hogy első randin ilyeneket beszéljen? Oké, én sem kalandot keresek, de ez mégiscsak túlzás, nem? Pedig minden más teljesen okés volt.
2017. nov. 12. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Valahogyan csak szóba jött a gyerek téma...nem hiszem, hogy kávé kavargatás mellett ezt mondja, "hmm de finom, szeretem a tejszínhabot is a tetején, amúgy meg nem szülnék albérletbe" Csodálkozol, hogy van véleménye?
2017. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem is, szóba került a téma, és úgy mondta valószínűleg, idézd vissza magadban.
2017. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

"Én sem szülnék egy olyan lakásba, ami nem az enyém, és soha nem is lesz."


És szereztél/fogsz szerezni saját lakást önerőből vagy a férfitól várod el, hogy legyen neki?

2017. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg beszélgetni és informálni.
2017. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!