Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as 40es férfiak, mit szólnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as 40es férfiak, mit szólnátok ha egy 20-25 éves lány elkezdene közeledni felétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nem vagytok pénzesek, átlag ember módjára éltek! Csakhogy elkerüljük ezt a pénz témát.


Tehát hogyan reagalnatok rá? Szexuálisan ingerelne titeket vagy el tudnátok képzelni vele kapcsolatot? Természetesen normális dolgozó vagy tanuló lányrol beszélünk.


2017. nov. 16. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem hogy eltudnák képzelni, ha nem, 40 felett, több ilyen kapcsolatom is volt. Természetesen, tudni kell a lánynak is helyén kezelni a dolgot, hogy ez, ideig, óráig tartó kapcsolat és nem egy életre szóló.
2017. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Diavolino44 ***** válasza:

Ha vonzo a lany nana,

Szex mindenkepp, kapcsolat meg majd alakul, ha jobban ismerjuk egymast.

2017. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha rokonszenvesnek találnám az illetőt, örülnék.
2017. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán.
2017. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
elhajtanám a fenébe, 35 de inkább 37 alatt senkivel (akármilyen jó nő) nem kezdenék, 43 vagyok
2017. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki 20 évesen a 40-es férfiaktól akar valamit, annak a nevelésében valamit nagyon elcsesztek
2017. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen lány voltam és egy ilyen pasihoz közeledtem pár éve és igen, jelzem ingerelte, örült neki és egyéb teljesen felesleges válasz (amit te is tudhatnál), mert azóta is együtt vagyunk.


Ez persze nem biztos hogy rád is 100% garancia.

2017. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
A férjem 29 volt, én 18, amikor összejöttünk. Azóta eltelt 10 év, én lediplomáztam, dolgozni kezdtem, ő továbbra is ugyanott dolgozik, ahol akkoriban, köszönjük, minden rendben van velünk. :)
2017. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25 vagyok, és nekem a harmincas férfiak a zsánereim. Nem ítélkezem mások felett, de a korosztályomból eddig olyanokhoz volt szerencsém akik megrekedtek egy kisgyermeki szinten. Nekem fontos, hogy az a férfi, akivel együtt vagyok férfias legyen, intellektuálisan lehessen vele beszélgetést folytatni, legyen életcélja és motivációja. Eddig a 30+ korosztályban találkoztam ilyen tulajdonságokkal bíró férfiakkal.
2017. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ, én hogyan viszonyulnék hozzá.

Szóval csak személyiségétől függne.

2017. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!