Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakit szeretnék jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szeretnék jobban megismerni, egyből illik konkrét programot mondani?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit szeretnék jobban megismerni, eddig nem sok közük volt egymáshoz, csak egy minimális ismertség van kettőnk között.


Szeretném elmondani neki, hogy nagyon szimpatikus és szívesen megismerném jobban. Tehát mondhatni randira hívnám.


Csak nem tudom, hogy ilyenkor már egyből illik egy konkrét ötletet felvázolni, vagy szimplán elmondom, hogy csinálhatnánk valamit ha kedve van egy x időpontban és majd ezek után közösen megbeszélünk valamit, ha nyitott lenne az ismerkedésre?



2017. nov. 18. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem rögtön ezzel "letámadni" nem érdemes, mert a lánynak az jönne le, hogy mit akarsz tőle, amikor még nem ismered semennyire sem.

Valamennyit beszélgess, flörtölj vele, aztán utána felajánlhatod, hogy xy nap mész ruhát venni/szórakozni/akármi, nincs e kedve veled tartani.

2017. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Csak nem igazán van lehetőség csak úgy beszédbe elegyedni, egy minimális ismertség van. Illetve ahogy észrevettem, lehet szimpi vagyok neki.


Ugyanakkor én is próbáltam várni egy jó szituációra amikor elkezdünk dumálni, de nem jött. :/

2017. nov. 18. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Pedig egy minimális flört/beszélgetés szerintem is kellene, utána persze előállhatsz valami ötlettel..de így ne támadd le, mert akkor is elutasíthat ha esetleg tényleg bejössz neki.. valamilyen lehetőséged csak van :)
2017. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha mar ismered, hatarozottan hivd el randizni kulomben azt gondolja szorakozol.Te hivod randizni, neked illik kreativnak lenni az elso alkalommal.
2017. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Értem, de tényleg nem igazán van normális alkalom arra, hogy szóba elegyedjünk, egyből flörtölni pedig fura lenne, merz ugyan tudunk egymásról, de nem szoktunk beszélgetni, nem igazán volt még alkalmunk rá, egy ok.


Abban pedig még furább, hogy minimális ismerettel csak úgy ida megyek és el kezdek vele dumálni és flörtölni, ez nekem nem megy, ha lenne valami ami indokot adna egy beszélgetésre, az jó lenne, mert utsna máskor is simán meg merném szólítani, akkor menne a flört is egy idő után, de így random ez nem sikerülne. Elképzelni se tudom, hogy lehetne.


Így gondoltam, hogy inkább azzal kezdek amit fent írtam. Még ez tűnik a legkevésbé nehéznek, bár ilyet se csinsltam még, de, talán itt magabiztosabb tudnék lenni.

2017. nov. 18. 21:58
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként azért igyekszem valami alkalmat találni arra, hogy beszélgessünk, ha mégse lesz, akkor megpróbálom úgy, ahogy a kérdésben van.


Egyébként nem akarom letámadni, igyekeznék tapintatos lenni, illetve szebben megfogalmazni amit mondani akarok.

2017. nov. 18. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, az ilyen idegen randira hívásokat élből visszautasítom. Két okom van rá: nagyon sok rossz randim volt, amin a másik vagy pofátlanul vagy unalmasan viselkedett, épp emiatt szeretem minimálisan ismerni, kivel is megyek el valahova. Másrészt aki anélkül, hogy beszélnénk elhív, tudom, miért hív el. Nem, nem azért, mert az általam képviselt értékek tetszenek neki általában, hanem mert jó a seggem és cuki a mosolyom. Erre valahogy nem vagyok kíváncsi, nem akarom, hogy valaki csak fizikai vonzalom miatt cuppanjon rám. Beszélgess vele, olyan nincs, hogy nincs lehetőség. Ez így creepy és komolytalan.
2017. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beszélgetnék vele, ismerkednék vele többször az sem baj ha nem egyedül van és csak utána hívnám el valahová ahova kettesben mennék vele...

De végül is az sem rossz ötlet,hogy elhívod valahová (te találd ki a programot) pl. megemlíted neki, hogy ekkor és ekkor lesz eg kiállítás itt és ott eljönnél velem? Ennyi. :)

2017. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Itt inkább az a gond, hogy nem tudom, hogyan lehet elkezdeni beszélgetni, meg miről, mert nem jön elő egy olyan lehetőség ami indok lenne arra, hogy beszélgetésbe kezdjünk, az pedig szerintem elég fura, hogy csak úgy random oda megyek és el kezdek vele beszélgetni. Van akit ez fusztrál (mint pl. engem is, legalábbis magamból kiindulva én nyitottabb lennék arra, hogy valaki közli, hogy szívesen ismerkedne velem xy miatt, mintha csak úgy random el kezdene velem beszélgetni (nekem ezzel kapcsolatban van rossz élményem).


Amúgy meg nem csak a külseje miatt tetszik, amit eddig tudok róla azol mind szimpi dolgok nekem. :) Ugyanakkor a külső is egy tényező, aki egyáltalán nem tetszik attól nyílván nem akarnék semmit. Ugyanakkor pont azért hívnám valahova, hogy legyen lehetőség megismerni, 1-2 randi után úgyis kiderül, hogy akarunk e többet vagy sem.

2017. nov. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!