Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből az ismerettségből több vagy mondjak le róla? 25/N

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn találtunk egymasra és már haromszor találkoztunk. Ő már az első randin érezte hogy velem akar lenni szval komoly kapcsolatot szeretne és nemcsak szexre kellek lenni. A személyisége tényleg nagyon jó sok nő sztem ilyen férfit keres hosszú távon. Udvarias, autó ajtót kinyitja, lesegíti a kabátom ha vhova bemegyünk. Ajandékot hozott 2.randin elvitt vacsorázni. Külsőleg nem az ideálom de sportol szval nem néz ki rosszul. Csak én elsőre nem éreztem még többet vmi vágyat mint ő. Első második randin nem is tudtam annyit beszélni mert amugy is zárkózott vagyok nehezen nyílok meg. Viszont mégis őt ez nem zavarja nagyon tetszek neki külsőleg belsőleg. Harmadik randira úgy mentem h nem fogok parazni h jajj mi van ha nem érzek semmit megint, nem is készülődtem annyit és most tudtam a legtöbbez beszélgetni vele és ő is jobban megnyílt. Laza vtam elengedtem magam és tudtunk nevetni. Nem próbálkozott nem erőltette a kézfogást sem. Mikor hazakísért akkor meg adott két puszit én meg hirtelen megöleltem. Jól esett neki de a csókot még nem erőltette. Szval vhogy nálam ez csak úgy jött jól éreztem most magam vele de még nem tudom mit szeretnék tőle. Találkozzak még vele hátha ki fog alakulni vmi vágy ami egy kapcsolathoz kell?
2017. nov. 19. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy klasszikust tudok idézni: "miért ne?"

Sietned kell vele, vagy hordában állnak körülötte a nők, hogy gyorsan kell választani? Találkozzatok még többször aztán alakul.

2017. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy találkozz Vele! Írod,hogy zárkózott vagy, Nálad biztos nehezebben megy az ismerkedés, az előrehaladás egy kapcsolatban. Nincs ebben semmi, sőt, így van ez rendjén. Nem törvényszerű az,hogy az első vagy második randi után már lángra lobbanjon a szerelem.


Szép lassan haladtok előre, és ami a lényeg, Te is pozitívan állsz Hozzá. Ha nem jönne be Neked, nem éreznéd jól magad Vele, az egyértelműen előjönne ennyi idő után is, de nem ez történt, számodra is szimpatikus.


Nem kérdés a folytatás, legalábbis én a helyedben nem tépelődnék ezen.

2017. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Manapság az emberek elsietik a dolgokat. Egyfolytában valami megmagyarázhatatlan misztériumot keresnek a másik emberben. Ne légy ilyen, adj időt a dolgok kialakulásának! 🙂 Végső esetben nem lesz semmi, így viszont csak nyerhetsz a türelemmel. Bárcsak több ilyen introvertált, szolid, egyedülálló nő lenne! 🙄
2017. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!