Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt kedves fiatal 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt kedves fiatal 20 év körüli csajok randizni egy félénk fiúval? Milyen érzést váltott ki belőletek? Milyen hosszú lett a kapcsolat ha kialakult?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem randiztam félénk fiúval. Volt olyan aki próbálkozott (3 év barátság után) de mivel nem tudtam rá potenciális partnerként tekinteni (ezért lett korábban a barátom és nem más) elutasítottam.
2017. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baromi ciki mert megszólalni se akart az első 1-2 randin..

Aztán kb 1 évig voltunk együtt, amiből fél évig hol együtt hol külön voltunk.. Mert állandóan féltékeny volt és kevésnek érezte magát, ezért folyamatosan bántott, rombolta az én önbizalmamat, meg hetente kidobott mint egy kutyát, mert biztos mással kavarok.. Azóta rá se nézek önbizalomhiányos férfira... Komplexusos szerencsétlenek akik nem építenek, hanem rombolnak.

2017. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem csak ilyen végletek vannak ám.

Én már 30 felett járok, és igen visszahúzódó kissé félénk férfi vagyok. 11 éves kapcsolatban, házasságban éltem. Nem romboltam senki önbizalmát, nem szakítottunk havonta sőtt sosem a kapcsolat alatt, kb 2 éve váltunk el.

Nem kell 1-2 eset után mindenkit egy kaptafának tekinteni. Bocs ez kikívánkozott.

2017. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!