Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nektek ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]

26 éves

Külső, testalkat, stílus.


2017. nov. 21. 20:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Katasztrófa díszpita s különösen az a firka kezén...6-10 éves gyerekként volt ilyen, amikor fel kellett jegyezni valamit s nem volt papír kéznél csak toll...:DDD

A személyisége sem lehet vonzó..."királylány" tán...brrr:D

2017. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Németország egyik legkeresettebb insta arca 748.000 követővel. Már most milliomos 26 évesen.
2017. nov. 21. 21:24
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem tetszik..ha nem írtad volna ide hogy 26 éves, simán többnek nézem.. a stílusa meg tucat.. csak azva baj ezekkel a tucatstílusokkal, hogy azok is átveszik a divatot akikre egyáltalán nem illik..
2017. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Az életben hányan követik? Ja, értem, lenne kb 100 ember a temetésén a 768.000 követőből. Van még kérdésed?
2017. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Naponta jön ilyen kérdés, és nem, nem tetszenek az instás ribik. Egyik sem.
2017. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként milyen beteg világban élünk, hogy valaki milliókat rakhat zsebre abból, hogy képeket csinál magáról... Az embereknek nem leesik az álla, hogy úristen, az emberiségnek ennél már nincs is lejjebb, hanem még csodálják. Ez a csodálat még az előbb említett dolognál is szomorúbb.
2017. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Kövér, ronda, képei is szarok, ennél egy random 16 éves képei is jobbak
2017. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
Szep,de min 40-nek nez ki.
2017. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Jó azért #17 es ne ess túlzásokba, egyáltalán nem kövér és nem is ronda.

Ami belőlem unszimpátiát vált ki az maga az a dolog , hogy mutogatja magát ország, világnak ami nem egy intelligens tulajdonságra vall. Ugyanazt csinálja mint sokan mostanában az instán. Ugyanaz a smink ugyanazok a ruhák ugyanaz a beállás a képeken és sorolhatnám , és amikor én ránéztem a képeire igazából meg sem tudtam volna különböztetni, hogy ez most csak egy random insta lány oldala vagy az egyik legnépszerűbb insta lány oldala. Nincs különbség , több ezer ilyen insta oldal van ezen kívül.

2017. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%

# 12


Ebből is látszik s nem csak migri kérdésből, hogy agyhalottak országa az...


Én egy orvost többre tartok, mint egy ilyen semmittevész magamuti pitát, aki még szép sem igazából csak kreált média kurta...értéktelen.


A szánalmas az, hogy életképtelen s ha nem fizetnének neki a magamutogatásért, halott lenne, de csúful ő még évek múlásával s a csücsöri szájára fog esni :D

2017. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!