Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira mivel félénk fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mivel félénk fiú vagyok ezért mehetnék 3 deci borral? Az erőt ad

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Menj. Legalább tudják előre, hogy lúzer vagy.
2017. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Végső soron a csaj is kikeni a fejét mindenféle anyaggal, hogy azokra támaszkodva tetszen majd neked. Ez alapján te is betolhatsz egy kis szőlő levet, hogy az oldottabb jellemed jobban bejöjjön majd neki.

Nem biztos, hogy bort kellene, mert annak szaga lesz. Én inkább egy kis vodkát nyomatnék fogmosás előtt.

2017. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Te jó ég, 3 deci bortól én falnak mennék. (Nő vagyok, lehet, hogy pasiknál másképpen van.)
2017. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Inkább Jégert igyál, az az igazán önbizalomnövelő.
2017. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem a bor fog erőt adni. Ehhez nem az kell. Hanem bátornak kell lenni. De amm ha félénk vagy a randihoz a csajozáshoz akkor minek kell erőltetned. Épo ezért fogsz elbukni megbukni. A lányok tudják jól hogy ha félsz akkor gyáva maradsz.
2017. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Az első randi lesz az utolsó is. Szánalmas vagy. Akkor inkább ne randizz, ha ilyen gyökér vagy.

Az alkohol sose megoldás.


Nem az alkohol fogja megoldani a szerencsétlen problémáidat, hanem te, azzal, hogy szembe nézel velük.

De tudom, ehhez is gyáva vagy.

2017. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
A csajok nem gyávák smink nélkül?
2017. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Persze, mehet.


De tablettás bort vigyél, mert az első randik 99%-a úgy végződik, hogy többé nem látjátok egymást, kár lenne valami drága asztali bort elpazarolni.

2017. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Diavolino44 ***** válasza:
29%

Ez attol fugg, milyen hatassal van rad a 3 deci. Ha old a gatlasaidon, de a jozan itelokepesseged megmarad, minden tovabbi nelkul.

Elso randira mesz, szerintem ez boven bele fer.

Az idiotak aki ide kommenteltek, az elso randijuk, ha egyaltalan volt, jobban be voltak s.atva mint te. Szoval ne izgulj, minden oke, lesz!

Ne vigyel viragot ajandokot, ne hivd el vacsorazni, az elso italt illik fizetni. S o is ember nem egy hercegno, ha hercegnokent bansz vele, akkor azt a csajt buktad.

2017. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Az alkohol csak egy vegyület, pont mint a koffein. Ha fáradt vagy kávét iszol, ha egy kis felszabadultság kell akkor igyál egy kevés alkoholt. Nem kell berúgni azért.


3 deci bor nekem például semmi. Konkrétan úgy meg tudom inni, hogy semmi jelét nem érzem.

2017. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!