Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet ezzel kezdeni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel kezdeni, hogy bennem lassan alakulnak ki az érzelmek és nem tudok valakibe egyből beleszeretni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam több társkeresőt is, és nagyon rosszak a tapasztalataim. Az első találkozás mindig olyan erőltetettre sikerül, mert mindig olyan lányokba futok bele, akik ilyen görcsösen párkapcsolatot akarnak és ezzel eléggé kiábrándítanak, hiába néznek ki jól a képen.

Bennem eleve lassabban alakulnak ki a dolgok, nem vagyok az a könnyen szerelembe eső fajta és nem akarok mindenáron kapcsolatot, csak olyannal alakítanék ki, aki tényleg komolyan érdekel.

Sokkal szívesebben ismerkednék úgy lányokkal, hogy szimplán baráti alapon, ahol nincs ilyen kényszer, hogy most mindenáron párkapcsolatszerzés legyen a cél. Aztán ebből még bármi lehet, maradhat barátság is, de lehet belőle több is ha jobban megismerjük egymást és összeillünk.

Tudom, hogy ez lehetetlennek tűnik, de én csak így tudok beleszeretni valakibe. A baj az leginkább az, hogy a lányok általában pont fordítva működnek, tehát vagy első látásra belém zúgnak, amikor én még nem érzek semmit. Vagy én zúgom bele egy lányba fokozatosan hónapok alatt, de addigra ő már elkönyveli magában, hogy mi nem lehetünk egy pár.


2017. nov. 28. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal szívesebben ismerkednék úgy lányokkal, hogy szimplán baráti alapon, ahol nincs ilyen kényszer, hogy most mindenáron párkapcsolatszerzés legyen a cél. Aztán ebből még bármi lehet, maradhat barátság is, de lehet belőle több is ha jobban megismerjük egymást és összeillünk.

Tudom, hogy ez lehetetlennek tűnik(...)"


Mi ezen a lehetetlen? Nem ismerek egyetlen olyan embert se, aki NE így jött volna össze a párjával... persze lehet, hogy én lakok fura helyen, és én ismerek fura embereket, de senkit nem ismerek, aki úgy ismerte volna meg a későbbi párját, hogy egyből kapcsolatot akart...


Mi is így jöttünk össze a párommal, hogy baráti alapon összeismerkedtünk, az összes barátunk így talált párt, és a szüleink is így jöttek össze, stb.


Sose hallottam olyanról, akinek ez ne működött volna :D Nem lehet, hogy te próbálkozol fura emberekkel?

2017. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De igen, sajnos tényleg az a baj, hogy én találkozom fura emberekkel. Mivel a társkeresőn megismert csajok mindig rögtön kapcsolatot akarnak és ilyen görcsösen beparáznak attól, ha én az elején nem vagyok úgy odáig értük.

Mivel nincs ilyen baráti társaságom, a barátaim meg szét vannak szóródva szerte a világban, így máshol nem igen tudok ismerkedni, mint a neten.

2017. nov. 28. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tök oké, amit te szeretnél, csak ne társkeresőn csináld. Ott nem fog menni. Oda párkapcsolat létrehozása miatt mmennek a nők, ennek érdekében fektetik be az energiáikat, és nem akarnak haverokat. Legtöbb esetben.

Ha való életben nincsenek barátaid, (mert amit írtál, az társaságban simán működő dolog) akkor vagy elmész új csoportokba: salsa, angolóra, sörf, falmászás, bármi, vagy pl. még fórumokon, tematikus fb csoportokban lehet úgy beszélgetni bárkivel, hogy semmi tétje, hiszen csak beszélgettek.

Mi is csatlakoztunk másfél éve a férjemmel egy ilyen FB csoporthoz, és lettek élő találkozások is, mert olyan a téma, hogy gyakorlatban is ki kell próbálni, és lettek a rendezvényeken párok, akik előtte csak a FB csoportban "ismerték egymást", közös érdeklődés, élőben megvolt a vonzalom. (Voltak ottalvós rendezvények is)


Ez egy járhatóbb út, még ha most nehezebbnek is tűnik, mint a társkeresőn.

2017. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 mindent leírt, köszönöm neki :D

Én se értem, ilyen mentalitással mit akarsz egy TÁRSKERESŐN, aminek a nevében is benne van, hogy az emberek eleve társat keresni mennek fel... :D

Én is a tematikus csoportokat tudnám ajánlani.

2017. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!