Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki adna valami tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki bejön nekem. Már néhányszor beszéltem vele pár szót, először a beszélgetést ő kezdeményezte. Mivel szimpatikus, ezért arra gondoltam, hogy mellé ülhetnék a buszon.Egy megállóban szoktunk leszállni. A baj csak az, hogy az út fél óra, és félek, mi van ha beüt a kínos csend. Az elég kellemetlen lenne :D Sajnos nem vagyok az a nagy dumás pali.

2017. dec. 1. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elég nagy szó azért ha ő kezdeményezte a beszélgetést, hívd el valahova :D

Egyébként ha kínos csend lenne dobj fel valami random témát aztán majd elkezd ő beszélni

2017. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszólított egy nő, aki tetszik neked. Már ez kb. egy lottó ötös. Mit akarsz még? Kérje meg a kezed? Valamit csinálj már!
2017. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is lazítanod kell.


Mi a jobb ?

Csöndben lenni, vagy hülyeségeket beszélni kényszerből ?

Azt hiszed nem fogja látni az erőlködést amit művelsz ?


Laza legyen a hozzáállásod, semmi nem múlik ezen a beszélgetésen, lesz ahogy lesz minden úgy történik ahogy lennie kell.


A dumcsiról pedig annyit hogy legyél olyan mint egy nyomozó.


Csak ennyit kérdezel: milyen napod volt ?


-Á, semmi kaptam egy karót a suliban


-Tényleg ?

-Milyen tantárgyból ?

-Hányszor van egy héten ilyen órátok ?

-Neked ki tanítja azt a tantárgyat ?

-Veletek is szemétkedik az a nyomorék ?

-A haverom is bukásra áll belőle

-Én a matekot jobban utálom


Bármilyen válaszból újabb 10 kérdést tudsz feltenni, de kérdezhetsz mást is, összevissza terelgetheted a témákat, megkérdezheted hány testvére van vagy szokott-e lottózni vagy járnak-e kirándulni a szüleivel vagy kivel fogja tölteni a karácsonyt és mit vesz az unokatesójának ajándékba.


És mindig tartsd fenn az egyensúlyt.

Ha csak kérdezgeted azt hamar faggatásnak fogja érezni tehát amikor válaszol te is fűzd hozzá a saját gondolataidat. De ezzel se ess túlzásba mert ha túl sok a mondóka se eleje se vége akkor meg akar majd szabadulni tőled. És ne próbáld kitalálni mit akar hallani tőled, mindig legyél őszinte és ne félj attól hogy valamiről más a véleményed mint az övé és mond meg neki.


Így nem egy megfelelési kényszeres pancser lesz belőled hanem őszinte saját egyéniséggel rendelkező méltó partner.

2017. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!