Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti beszélgetnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti beszélgetnétek a pasival órákig chaten ha csak barátságot akartok tőle?

Figyelt kérdés
Azt mondja csak barátság mégis van hogy szinte egész nap chatelünk.Tegnap mikor rákérdeztem azt írta "Nem tudom 😶magam se" hogy csak barátként tud elfogadni vagy többre is.Lányok a ti válaszaitokra számítok.
2017. dec. 2. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. De az ő válasza nem ilyen egyértelmű, szerintem ő többet is akar(na).
2017. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Házasként is beszélgettem pasival ès véletlen sem akartunk mást egymástól!


Ha akar majd megmondja!

2017. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Egy csomó ilyen nő van.


Unatkozik a párja mellett, aki a haverokkal vagy az edzőteremmel tölti az idejét, esetleg csak nem jössz be neki, de a kiválasztott don juan nem áll vele szóba, így aztán veled üti el az időt, de előre megmondta, hogy többet ne remélj

2017. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkodnék egy ilyen válasz után. :D Szerintem nem tudja hova tenni az érzéseit. Nem hiszem, hogy olyan nagy barátnak tekint, különben mást mondott volna. :)
2017. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért egész nap nem szoktam chatelni olyannal, akivel csak barátságot tudok elképzelni. Lehet írok 1-2 üzenetet naponta, de biztos, hogy nem chatelek vele egész nap.

Lehet, hogy többet is el tudna képzelni veled, csak még bizonytalan, hogy akarja-e vagy sem.

2017. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a beszélgetés érdekes, igen. Többet csak akkor akarok valakitől, ha mát találkoztunk is és a randin vonzalmat éreztem iránta.
2017. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tipikusan akkor szoktak ilyet írni a lányok, ha nem akarnak tőled semmit, de azért még szívesen kihasználnának a barátzónában.
2017. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én igen, ha érdekes vele a társalgás. De mindig kihagnsúlyozzuk, megbeszéljük ilyenkor, és leszögezem, hogy csak baráti a kommunikáció. Nem hagyom, hogy kételyei legyenek.
2017. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Jaj, hogy mennyi olyan emberke van, aki elkezd barátkozni társkeresőn, közben megy a nemakaroksenkit, vanpárom és társai. Nagyon nem szeretem az ilyen "villát kanálnak használó" embereket, ez az a szint, mint mikor az ember szerelmet is a prostituáltnál keres. Nem létezik, hogy nincs elég barátja, vagy hogy ezt online kell lebonyolítani, és ami a legrosszabb ebben, hogy ezek a férfiak/nők szoktak nyugodtan cseverészni veled arról, hogy hogy szexelnek és mi milyen meg mekkora nekik, meg kiterítik eléd az egész nemi életüket egyből. Legalábbis én mindig ilyen kitárulkozási kényszeres emberkékbe botlottam, akik úgy akartak barátkozni, hogy látványosan a kis biztonságos "baráti" trónukon ülve elhúzzák előtted naponta többször a mézes madzagot, meg elkezdenek veled flörtölgetni, és élvezik, hogy te erre ráharapsz, utána pedig vissza tudnak egyből húzódni a barátságotok meg a kapcsolatuk mögé. Nekem is van számtalan férfi barátom, talán több is, mint nő, de soha életemben nem csináltam ilyen jellegű határfeszegetést, sosem adtam elő nekik úgy a nemi életem, hogy abban legyen bármi, ami beindítja a másik fantáziáját, sosem volt az kérdés, hogy milyen a viszonyunk és így beszélgettünk valóban órákat. Viszont ezt is már úgy, hogy vagy eleve személyesen ismertük meg egymást, vagy pl. Facebook csoportban írt rám egy srác, aki csak szimplán ilyen minden lében kanál természet, és közölte, hogy ne értsem félre, van menyasszonya, de hasonlóan gondolkodunk, és nem érdekli, milyen nemű vagyok, szereti magát körülvenni ilyen emberekkel. Ez működik 2 éve, a másikak meg 4-7 éve, és senki sem mozdult senkire, pedig voltunk már együtt részegek, szerelmi bánatosak meg minden. Viszont ha kikezdtek volna velem, akár úgy is, hogy tetszenek, mint férfi, reflexből repültek volna, mert akkor vagy lesz valami értelmes, vagy tartsuk a keretet és nem vesszük fel mellettem a férfi/hímszerepet. Olyan is volt, a delikvens elkezdett arról beszélni, hogy a barátnője nem tudta bekapni a farkát, mert akkora neki, és ez milyen baj az ő életében, hogy mindenkinek fájdalmat okoz, és hogy engem ez zavarna-e, vagy mit tennék a csaj helyében. Really, bro? Really? Elsőre elintéztem valami rövid válasszal, aztán mindig ide lyukadtunk ki, meg bókolgatott, én meg közöltem vele, hogy marad a valagán teljesen, vagy letiltom. Ő tiltott.:'D
2017. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8. vagyok, Solana-van megint nagyon egyet értek. Már más kérdésben is észrevettem a hasonló gondolkodásunkat.

Szóval igen, én is így beszélgetek barátilag valakivel chaten, hogy semmilyen szexuális utalás, fantázia beindítás nincsen. Semmilyen. És ha észreveszem, akkor az egésznek véget vetek egy utolsó tisztázó beszélgetéssel.

2017. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!