Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztál már emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már emberrel, akinek valamilyen "otthoni túlélőkészlet kajacsomag" volt? Mit gondolnál?

Figyelt kérdés

Akivel ismerkedem 31 éves férfi, most voltam nála először egy éjszakát az ötödik randink után és másnap mutatta, hogy neki otthon be van raktározva vagy 200 liter palackozott víz (vagy 20 zsugor, nem számoltam), ilyen kb 100 babkonzerv, 100 halkonzerv leginkább, meg más hasonló tartósabb dolgokból azért kevesebbek (nem konzervek), de abból is több mint ami a legtöbb embernek otthon van (pl só, rizs)


Azt mondja nem egyszerre vette őket, hanem pár év alatt, meg amúgy is szereti őket, úgyhogy a lejárás körül szokott is enni belőlük havi néhányat vagy elajándékozza segélyszervezetnek. Mert hogy szerinte nem tudhatjuk mi lesz a jövőben, lehet hogy jól fog még jönni. Hát fura ez így elsőre, na :D Olvastam már hasonló felfogású emberekről, de nem nagyon belemenve. Mit gondolsz?


25/N


2017. dec. 7. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, azért remélem 10 kotont is felhúzott, mielőtt megmártotta benned a kéjlécet. 😊
2017. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Előrelátó, lehet vele tervezni.
2017. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Én is egyre többet gondolkodom azon, hogy elkezdek bevásárolni konzervekből, csak az a gond, hogy nem tudnám hová rakni, csak az ágyam alá, illetve nem is sajátom a lakás. Én is mindenképpen fel akarok majd halmozni egy csomó nem romlandó élelmiszert, illetve vizet, mert aki tudja és látja, mi zajlik a világban, az próbál felkészülni. Most még nem késő.
2017. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2:

Lenézés nélkül, nekem inkább csak az jutott eszembe, hogy ez az ő hóbortja, hobbija.

2017. dec. 7. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Fura, de ha nem mániákus még belefér.


Kamrába nekem is van készletem konzervekből, sót, lisztet, tartós tejet, ásványvizet stb én is úgy veszem hogy egyszerre több kartonnal. Praktikusabb mint folyamatosan futni értük a boltba meg van hely, elfér.

Szóval a készletezés annyira nem is riaszt el, csak mikor valaki mániákusan világvégétől tartva gyűjtöget, szinte megszállotja. Ha csak ilyen "hobbi tevékenység" még nem para. :)

2017. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Heart of Darkness ***** válasza:
56%
Hálás lehetsz majd neki, ha jön a zombiapokalipszis vagy a világvége.
2017. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Nagyanyáméknál kb. gyerekkorom óta az alábbi alapkészlet van:


Raklap liszt, cukor, só, étolaj és két hűtőláda hús (folyatosan fogyasztva, mindig az aktuális régieket eszi meg). Azonkívül van még víz, medikit-tartalék is (random gyógyszerek), sebtapasz, géz, meg ilyesmik.


Ő még átélte a háborút, így érthető a félelme.


Nagypapa pedig puska, pisztoly, kések, bot és egyéb random fegyverek és biztonsági rendszer amivel fel van szerelve. Ha kitör a háború ott lesz a főhadiszállásunk az biztos.

2017. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%

Én raktározós típus vagyok, főleg ha vhol akció van, de azért na, nem a világháborúra vagy a zombiapokalipszisre készülök :D. A max., ami szokott lenni tésztából vagy rizsből pl., az ilyen 7-8. Az se mindig.


Sztem ez már paranoia.

2017. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván, aki a háború alatt nőtt fel, idősek, esetükben érthető.
2017. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy nézem, mi is felhalmozzuk az élelmiszert. Húsból, csak a tanyasi, minimum fél disznó, de inkább egy egész 2-3 mázsásat. Tyúkot, minimum tízesével. Cukor, liszt, minimum 20 kiló egyszerre. Így lehetne sorolni. Mi, csak azért utálunk sokat boltba járni. Így marad, a napi pékáru a közeli kisboltból.
2017. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!