Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nők, de leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, de leginkább FÉRFIAK! Mi a véleményetek az alábbi nőkről? Melyik túl sok, melyik kellene csak arra és melyik kapcsolatra is? Nők, mit éreztek ha ehhez hasnoló elit p-csákat láttok az utcán és a párotok nem tudja levenni róluk a szemét?

2017. dec. 9. 11:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
Esküszöm neked, egy Mr. Bean barátnője-típusú nő ( [link] ) sokkal hamarabb kelti fel az érdeklődésem, mint ez a típus, akit linkelgettél. Sőt, olyannyira de, hogy ezek az "elit" libák totálisan hidegen hagynak, annyira más világ, mint én.
2017. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ne legyél álszent...
2017. dec. 9. 11:45
 13/26 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ne magadból indulj már ki, oké?

Miért lenne álszent?


Hallottad már, hogy ízlések és pofonok? Mindenkinek más tetszik más az ízlése?


Valaki meg pl. vonzónak tarja a molett, kövérkés embereket.

Akkor most őket is leálszentezed ismeretlenül, csak mert nem az a véleményük, mint neked??

2017. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ne mond már hogy egy vén banyát előbb venne észre mint egy csinos fiatal nőt.
2017. dec. 9. 11:49
 15/26 anonim ***** válasza:
34%

Álljál már le!

Honnan tudod, hogy mennyi idős a válaszoló?

2017. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az emberek természetéből fakad, hogy az idős férfiak is mindig megnézik, észre veszik a fiatal nőket. Egyszer nem láttam olyat, hogy nem.
2017. dec. 9. 11:52
 17/26 anonim ***** válasza:
50%

Könyörgöm, fogd már fel!!!!


Kinek mi szép? Egy agyonsminkelt pláza k..rvát nem mindenki tart szépnek!!!

2017. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Igaza van 11-nek. Hány éves vagy, kérdező? 15? Ezek egykaptafa tucat modellányok, én is jobban szeretem az érdekes arcúakat, nem az ilyen babaképűeket. Valamelyiknek annyira kommersz feje van, hogy most megnézem, de holnap nem ismerném fel az utcán. A maga nemében szépek (főleg így photoshoppal, meg kisminkelve), de a legtöbb nem mozgatja meg a fantáziám.
2017. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A mai ideálból indultam ki. Vannak kivételek, egyeseknek nem tetszik, de sokaknak igen. Mindenki megnézi a feltünő libákat, hiába nem kellene neki. Én csak azt cáfoltam meg, hogy senki se egy ronda idős nőt venne észre előbb, hanem egy fiatal nőt.
2017. dec. 9. 12:00
 20/26 anonim ***** válasza:

#11 vagyok. Kérdező, azt mondtam, típus. Tehát visszafogottság, szemüveg, kevés smink, könyvtároslány-jelleg, szelídség, ilyenekre gondolok. A konkrét színésznőről sem gondolom, hogy ronda és idős lenne azon a képen. És nem azt mondom, hogy a te általad linkeltek csúnyák, hanem azt, hogy semmit nem mozgat meg bennem a külsejük. Nem mindenki van oda a mainstream divatért.


Amúgy 26 vagyok. Itt van még két kép fiatalabbakról, amikre gondolok tetszetősebb stílus alatt:

[link]

[link]

2017. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!