Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Mi jár ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi jár ilyenkor a fejetekben? Miért csináljátok ezt?!

Figyelt kérdés

Bocs a hosszért. Egy rendezvényen nemrég véletlenül találkoztam egy szimpatikus pasival. Nem ismertem ott senkit és ő is igyekezett távol maradni a többiektől. Az egyetlen volt, aki nem volt piás. Megjegyezte, hogy nem ért a nőkhöz (nem tudom miért mondta). Órákon át beszélgettünk (nem tűnt annyinak az idő), pontosabban inkább kikérdezett. Már akkor úgy éreztem, hogy kedvel (én is őt). Ígért nekem valamit, amit át is küldött másnap a facebookon, majd mikor megköszöntem elkezdtünk megint beszélgetni. Pár nappal később összefutottunk a buszon (ennek nagyon kevés volt a valószínűsége), ő jött oda hozzám! Beszélgettünk, kérte, hogy tegyek fel egy mosolygós képet, majd mielőtt leszálltam (tudta hol), hirtelen témát váltott és mondott valamit, amiből arra következtettem, hogy tényleg érdeklem, de ennek ellenére nem keresett. Hét végén írtam neki valamit, azzal kapcsolatban, amit még a rendezvényen beszéltünk, de csak annyi volt a reakció, hogy örül, hogy sikerült. Nem kérdezett rá arra, amit a buszon mondott, én meg nem mertem szóba hozni, hátha beégek. Annyiban hagytam. Eltelt majdnem egy hét. Közben találkoztam egy jó barátnőmmel, aki szintén hasonló helyzetben volt, mint én, de még előtte nap közben erőt vettem magamon és rákérdeztem a buszos megjegyzésre. Aztán levettem az adatforgalmat, hogy majd csak otthon nézzem meg a választ… ha lesz, ő sem volt fent éppen a facen. Barátnőm megnézte az üzenetváltásokat és azt mondta, hogy idióta vagyok, és nem látom, hogy totál odavan értem… és tegyem vissza az adatforgalmat rögtön, mert meghal a kíváncsiságtól… Jött is egyből 5! üzenet. Válaszoltam a pasinak, hogy ha hazaérek, otthonról írok majd. Ilyeneket írt, hogy vigyázz magadra, meg pirulós smiley stb… És akkor már nekem is egyértelműnek tűnt… A stílusa, a megnyilvánulásai mind-mind olyanok, mint a régi filmekben, amilyenre szerintem mindenki vágyik, túlságosan meseszerű, szép. Azonban nem tudtam megítélni, hogy alapból ilyen a természete, vagy ezek a választékosan megfogalmazott, szép szövegek valóban nekem szólnak-e… Mikor hazaértem, sok órán át beszélgettünk a facen, időnként röppentek a pirulós smiley-k, meg a személyes problémák kielemzése. Olyanokról is beszéltünk, ami hát…”méretek” (övé), meg milyen vagyok amikor „megvan” szóval érdekes témák is szóba kerültek… Kiderült sok-sok közös pont. Másnapig (!) tartott a beszélgetés. Megállapítottam, hogy ezt a pasit nekem találták ki. Azt mondta, hogy mindent tudni akar, ő is elmesélte, hogy mitől akad ki, mitől fél stb. Itt már teljesen egyértelmű volt a nyomulás, de olyan kedvesen, aranyosan, hogy azt elmondani sem lehet. Mikor már hulla fáradtak voltunk és elköszöntünk, mondtam, hogy másnap nem leszek elérhető, csak este. Ígért nekem valamit, hogy majd átküldi, ehhez kért egy elérhetőséget, mert a facen nem lehet átküldeni. Másnap este (pontosabban aznap eset) át is küldtem, amire írt egy üzenetet, hogy majd megpróbálja átküldeni, de az üzenet stílusa nem tetszett. A „szokásos” szia helyett olyan megszólítást használt, amit a pasik a haverjuknak írnak és a tőle „megszokott” smiley is elmaradt, ja és a dolgot sem küldte át… Most ilyenkor mivan? Ennyire benéztem. Amíg nem ír, addig én sem fogok mert azért az ciki. Most azt várja, hogy én hívjam randira? Vagy ez lekoptatás akart lenni? 24 óra leforgása alatt mi változott? Még annyit, hogy évek óta nem volt már barátnője és amikor hajnalban elköszöntünk a facen, még akkor írt vagy 10 mondat cukiságot meg pirulós smileyt…. Na erre varjatok gombot!


Mindketten átlagos kinézetűek vagyunk (szerinte én csinos), egyidősek, közel a 30-hoz. Egyikünk sem elvált, gyerek nincs.



2017. dec. 10. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Nőként mondom, hogy túlreagálod és totálisan felesleges hisztizel valami elefánttá alakított bolha méretű szarságon.

Viselkedj már a korodhoz méltóan, ne úgy, mint egy 15 éves tinilány. Miért lenne ciki, ha te írnál neki? Egy normális ismerkedés felnőtt emberek között a kölcsönösségen alapul, nem azt kell várni nőként, hogy majd ő keres egyfolytában.


"de az üzenet stílusa nem tetszett. A „szokásos” szia helyett olyan megszólítást használt, amit a pasik a haverjuknak írnak és a tőle „megszokott” smiley is elmaradt, ja és a dolgot sem küldte át"


Ebből nem sok minden derült ki. Az, hogy nem írt smiley-t és nem küldte át a cuccot simán lehetett amiatt is, hogy mondjuk nem volt elég ideje vagy elfelejtette.

2017. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"A stílusa, a megnyilvánulásai mind-mind olyanok, mint a régi filmekben, amilyenre szerintem mindenki vágyik, túlságosan meseszerű, szép."

"Olyanokról is beszéltünk, ami hát…”méretek” (övé), meg milyen vagyok amikor „megvan” szóval érdekes témák is szóba kerültek…". 😂😂😂.

"Ilyeneket írt, hogy vigyázz magadra, meg pirulós smiley stb…".


Kozel a 30-hoz ezt, legyszi. Nekem volt kinos olvasni.

2017. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kösz a leoltást! Egyébként mindig én kezdeményeztem a beszélgetést!
2017. dec. 10. 22:26
 4/19 A kérdező kommentje:
Randira is én hívjam tán?
2017. dec. 10. 22:27
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Lyézus, kegyelmezz... Bolha meg az elefánt.
2017. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy igazából van valakije, vagy csak unatkozott.


" évek óta nem volt már barátnője "

Nem kell feltétlenül elhinni.

"Olyanokról is beszéltünk, ami hát…”méretek” (övé), "

Aki gyakorlatilag ismeretlenül ilyenekről beszél, attól sokat ne várj.

Könnyen elképzelhető, hogy csak maszturbációs segédeszköz voltál neki.

Meg hogy tegyél fel képet, ez nagyon gáz kérés. Ha látni akarná a mosolyod, akkor randira hív.


Ha nem hív randira, egy lépést ne tegyél. És szerintem nem fog.

EGy tipikus nethuszárnak tűnik.

2017. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azért ez bonyolultabb. Tudtam a létezéséről és a keresztnevéről, illetve viszont, csak személyesen nem találkoztunk még azelőtt.
2017. dec. 10. 22:40
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gondolta komolyan. Addig húzta az agyad, amíg elérte, hogy totál odáig meg vissza legyél érte. Most, hogy látja, hogy gyakorlatilag bármikor igent mondanál egy randira, már nem vagy számára olyan érdekes, ezért hanyagol. Sajnos velem is volt hasonló, ezért gondolom, hogy a Te esetedben is ez a helyzet. Szurkolok, hogy mégsem így legyen.
2017. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egy rokonommal sok éve ismerik egymást.
2017. dec. 10. 22:43
 10/19 A kérdező kommentje:
22:41 Személyesen kétszer találkoztunk és azt aligha láthatta rajtam, hogy csurgatom a nyálam... A barátnőm szerint meg pont ez a baj.
2017. dec. 10. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!