Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok olyan pasival, aki pattanásos?

Figyelt kérdés
Nem elhanyagoltság miatt az.
2017. dec. 16. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Persze.

Bár páromnak nem az arcán volt amikor összejöttünk, cseppet sem zavart, mert láttam hogy milyen igényes amúgy tisztálkodás terén( már második randi után nálam aludt- 3000 km-t utazott értem)

Aztán én meg kikúráltam, és nem ragyás már :D

2017. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ez kb olyan, mintha megcsalna vagy megverne... Ne tegyünk már föl nevetséges kérdéseket. MINDENKI pattanásos, ilyenek a hormonok. Meg a mai gyorskaják, amik miatt a legszebb bőrű ember is kipattog. Akinek ez kizáró ok, az nem tudom melyik bolygón él.
2017. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

És miért is pattanásos és mennyire?


Az nem elhanyagoltság, ha össze-vissza eszik valaki minden sz..rt?

Az nem elhanyagoltság, ha nem iszik megfelelő mennyiségű folyadékot?

Az nem elhanyagoltság, ha hormonproblémája, allergiája van és nem megy orvoshoz, vagy bőrgyógyászhoz rendbe tetetni magát?


Számomra a rettentően sok pattanás kizáró tényező. Pl. ilyenek: [link]

[link]

2017. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ennyire nem durva. Járok bőrgyógyászhoz, belgyógyászhoz, stb. Keresik a probléma okát, de eddig nincs meg.
2017. dec. 16. 17:50
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Egészségesen étkezel? Hanyagolod a hulladék italokat és kajákat?

Meg van a napi minimum 2 liter víz elfogyasztásod?

Sportolsz rendszeresen?


Mióta vagy pattanásos? Mi után vetted észre, hogy pattanásos lettél?

2017. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 AchromaticSmarties ***** válasza:
0%
Mosd az arcod napi 2x, szedj vitaminokat, igyál sok vizet, kerüld a trash kajákat és használj jó arckrémet. Ha hidratált az arcod, akkor kevesebb lesz a pattanásod is. </off>
2017. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jarnek, persze. En is pattanasos vagyok es velem is jarnak. En nagyon biztam anyukam szovegeben, hogy ha felnovok elmulik, de nem jott be. :D Kb. ket honapja foglalkozok vele rendesen, elotte eveken keresztul csak a drogerias szarokat hasznaltam. Tudom nem ez volt a kerdes, de nekem is van egy tippem: szepsegreceptek.hu. Ne riasszon meg, hogy csajos, teljesen tudomanyos kutatasokon alapulnak az ott irtak, a no szemlelete is mentes a tipikus noi sablonoktol. Amiota ezt a borapolasi "iskolat" kovetem sokat javult a borkepem, de meg tobb idore van szuksegem, mire beall a borapolasi rutinom. Az egyik baratnom regebb ota csinalja, neki nagyon szep lett a bore.


En meg nagyon pattanasos arcuval is jarnek, ugyanis ez egy betegseg, amit nem lehet csettintesre megoldani. Tobb bloggert is kovetek, neha komolyabb betegseg van a hatterben, nem pedig az, hogy a koszos kormevel vakarja az arcat. Az elhanyagoltsag valoban lelombozo.

2017. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kb 200-250 ezret már én is elköltöttem a pattanásos arcbőrömre. De még mindig nem tudom, hogy mi az oka.
2017. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mértéktől függ. Azért ha nincs szabad hely az arcán, az nekem probléma lenne. Arra mondjuk ír fel a bőrgyógyász krémet vagy gyógyszert... De akin csak pár darab van, az nem zavar. Nekem is van pár, mikor allergén kaját eszek, több is... Soha, senkinek nem volt vele baja, észre sem veszi az emberek többsége (nem, nem a smink miatt).
2017. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9

A gyógyszert inkább nem ajánlanám senkinek, amit a bőrgyógyász felír. Nekem tönkretette az ízületeim.

2017. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!