Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg akarok hóditani egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomenesztomen kérdése:

Meg akarok hóditani egy lányt mit tegyek mit szeretnek a lányok (belső tulajdonságok, és külső) és mit vegyek fel? A kölnivel mi a szitu? Mit csináljak hogy ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél csinos és ápolt. Nem leszel unalmas akkor sem ha sokat lesz csend köztetek, amennyiben magadat adod természetesen. Na jóo azért a szebb jobb oldaladra vagyunk mi nők kíváncsiak. Semmi kölni, semmi parfüm!!! Az ilyenkor taszító. Te díjjaznál egy pacsulis nőt?
2017. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent hogy egy fiu csinos női szemmel?
2017. dec. 21. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az inghez nem egy mackónadrágot veszel fel, hanem ránézésre (ha nem tetszik a csinos szó) JÓL NÉZZÉL KI. Ezt azért csak látod...
2017. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Feher - kek disel parfum es le cummant barki.
2017. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1.legyel kedves vele 2.ne macsoskodj 3.en szemely szerint utalom a parfumot egy fiun/ferfin (csaladtagokon is, mindenkin). 4 kerdezd meg, ot mi érdekli, mi a hobbija, ilyesmi. Tarsalogj eloszor vele mindenfele szandek nelkul, beszelgessetek.
2017. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

# 5 ha te utalod a parfumot akkor vagy kozel allsz az 50 hezbes az olcso szappan szaghoz vavy szokva, vagy nem ereztel meg jo illatot sohase vagy c orrsovuny ferdulesed van es nem kaps

z tole levegot rendesen.

2017. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Furcsa, mindenki azt tanácsolta, hogy ne használj kölnit... személy szerint én teljesen oda vagyok egy jó illatú férfiért, letudnak venni a finom illatok a lábamról, szóval nálam mindenképp jó pont lenne...

Csak arra akarok kilyukadni, hogy ez is ember függő, hogy mi tetszik neki! :) Persze nem kell parfümfelhőnek lenni, de szerintem nagyon is belefér a kölni.

Amúgy szerintem add önmagad, beszélj olyan dolgokról amit szeretsz, legyél lelkes miatta... ne akarj másnak tűnni, hiszen úgy sem tudsz az egész kapcsolatotok alatt egy másik személyt játszani, nem? :)

2017. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amig nem elsz egyutt valakivel lehet szineszkedni.
2017. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!