Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyítés után lemondani vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyítés után lemondani vagy letiltani szó nélkül?

Figyelt kérdés

Egy évek óta nem látott, régebben jó haver felkeresett h legyünk eggyütt ma éjjel. Feljön, hoz mindent. Először mondtam h nem. Aztán a végén belementem, mindent megbeszéltünk hogyan legyen. De valójában sem találkozni nem szeretnék vele, sem mást.....


Nem tudom hogy kb fél nap "hülyítés" után hogy mondjam azt jogy nem akarom vendégül látni.

Vagy tiltsam le, és reménykedjek h nem keres meg....


Tudom én voltam a hülye, de annyira provokált, hogy ráhagytam.



2017. dec. 31. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond le. Akkor tuti nem keres fel és nem lesz kellemetlen. Legyél őszinte, ha megharagszik is mit veszítesz, sokkal jobban meggyűlöl ha eltűnsz és még mindig jobb mint egy rohadt kellemetlen kínos estét eltölteni valakivel.
2017. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez milyen viszony? Szexelni akar, vagy mi? Ha nincs kedved hozzá, írd meg neki, hogy ez van. Majd talál más programot. Semmi értelme együtt feszengenetek egész éjjel.
2017. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Bejelentkezett szexre?

Vicces. Mondd le és kész.

2017. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy meggondoltad magad, nincs ebben semmi. Én sem akarnám, hogy valaki csak azért legyen velem, hogy elkerülje az egyedüllétet.
2017. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak eddig még úgy válaszoltam neki hogy persze minden oké, jön aztán elleszünk. Nagyon ki fog akadni. Ami nem gond hisz évek óta nem beszéltünk.
2017. dec. 31. 10:40
 6/15 anonim ***** válasza:

Mondd le, aztán hagyjátok békén egymást.

Ügy lezárva.


22/N

2017. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na és mit csinál, ha kiaakad ezen, erőszakkal bemegy hozzád?!
2017. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akadjon. Évek óta nem láttad, ő meg csak úgy bejelenti, hogy megy, annak ellenére, hogy nemet mondtál elsőre? Ha tombol, lehet tiltani.
2017. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg tanulsz belőle. Nem akarásnak sz.rás a vége.
2017. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A sztorik végét itt gyakorin ritkán lehet megtudni; hogyan alakultak a dolgok?
2018. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!