Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az idősebb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb pasik vesznek észre?

Figyelt kérdés

Nem a 60 éveseket kell idősebb alatt érteni, hanem a 25 éven felettieket, illetve a 30-asokat. Általában ez a korosztály szokott megnézni engem, a fiatalabbak meg észre sem vesznek. Miért?


(Nem mintha bánnám, mert nekem is az a korosztály tetszik, de miért van így?)


21/L


2010. jún. 3. 23:40
 1/9 Kurpi urfi ***** válasza:

Viselkedésed túl érett a veled egykorúakhoz képest. Ez lenne az első tippem. De az is lehet, hogy olyan társaságba jársz ahol ez a korosztály nagyobb számban fordul elő.

21/f

2010. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én észrevettelek!19/F :D
2010. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de adhatnál tippeket, mert én 28 vagyok, és 4-5 éve már csak a minimum 4 évvel fiatalabbakkal hoz össze a "szerencse". 28/L
2010. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Érdekes! Valószínű azért mert a fiatal pasik a hosszú combú,fekete vékony csajokat szeretik. Akik tű sarkú cipóbe járnak,és mini szoknyába.Vagy nem öltözöl eléggé kihívóan.Vagy lehet hogy pont amikor egy fiatalabb pasi megnéz,pont nem veszed észre.:)
2010. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de adhatnál tippeket, mert én 28 vagyok, és 4-5 éve már csak a minimum 4 évvel fiatalabbakkal hoz össze a "szerencse". 28/L"


És mi a baj azzal? Szerintem öt év plusz minusz nem számít. Feltéve, ha értelmes a fiú.

2010. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
XD De igenis számít. Ilyen korban legalábbis. Majd ha 35 leszek, a párom meg 30, na, akkor már talán nem annyira számít :-)
2010. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De én hosszú combú, és vékony vagyok. :D Igaz nem fekete, hanem sötétszőke. :)



Köszönöm a válaszaitokat. :)

2010. jún. 5. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:

"XD De igenis számít. Ilyen korban legalábbis. Majd ha 35 leszek, a párom meg 30, na, akkor már talán nem annyira számít :-)"

Sokan engem nagyon érettnek tartanak, azt mondják úgy gondolkozok mint egy negyven éves, 16 évesnek néznek, közben pedig 22 éves vagyok. :) Jó párosítás. De szerintem az hogy a nő az idősebb nem probléma, ha képes elfogadni a nő. Szerintem egy ilyen párkapcsolat is működhet. Csak adni kell a dolognak egy esélyt.

2010. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 25 éves pasi vagyok, de megítélésem szerint amikor a középiskolát kezdtem, az akkori csajok a suliból 14-15 éveseknek mind 25-32 éves pasijaik voltak. Akkor "labdába sem rúghattam"

Ma sem jobb a helyzet, mert a 20-on éves lányoknak ez a korosztály jön be.

Nekem meg maradnak a 12-14 évesek... :-(

Én nem jövök be egy 20-on éveseknek sem, mert nekik az egzisztencia orientált pasikat keresik.

2010. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!