Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy ez elmúljon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés

azt, h néha úgy érzem, h olyan jó lenne ha lenne egy pasim...(internetről összeszedett, közeli megyében lakó, nálam 2 évvel idősebb fiú)

--vagy azt hogyha tényleg itt lenne vagy csak úgy szimplán lenne egy barátom akkor azt mégsem akarnám, h legyen:S:S:S:S:S:S

miért lehet ez? felkészületlen vagyok még erre (15 éves lány, szűz)


2008. okt. 26. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok és nekem sincs pasim szóval megértem, hogy mit érzel:( én is szeretném, hogy legyen, és ez a kettősérzés azért van benned/bennünk mert kamaszodunk "tinik" vagyunk és mindig változnak az érzelmeink... De egyszer úgyis megtalálod a szerelmet:)
2008. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De örülök, hogy túl vagyok a kamaszkoron. Én törvényileg betiltanám :D

Na jó, nem is, igazából visszanézve nagyon jó volt. ^^

2008. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hm köszi a válaszokat: ) nagyon pozítívak vagytok, hát igen remélem eljön az ideje: )
2008. okt. 26. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok:D most egy "nagyon tapasztalt" 18 éves lány válaszát olvashatjátok el:D

mikor annyi időv voltam mint Te, kedves kérező, bolodnultam meg, úgy kellett volna nekem valaki. Nem divatból, nem villogásból, hanem hogy legyen valaki akit szerethetek, akinek megfogom a kezét...séták stb...

Telt múlt az idő, jöttek mentek a srácok, persze akinek én tetszettem az nekem nem és aki nekem tetszett az éeszre sem vett...2 évig voltam "szerelmes" egy fiúba...minden nap sirni tudtam volna mikor megláttam, persze ő rám se bagózott...később rájöttem "szerelmes vagyok a szerelembe" :D ez az érzés pár ev alatt elmúlott...mikor már nem kerestem, akkor bukkant fel egy srác akire sosem néztem úgy mint akibe beleszerethetnék...ő már több mint egy éve a barátom.

csak azt tudom mondani, türelem:) ÜDv

2008. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen ez így van!

egyetértek az előttem szólóval.

velem is hasonló történt meg.


Türelem, és ne sürgesd a dolgokat, hidd el "mindennek eljön az ideje" - csak bírjuk kivárni, ;) nemigaz?

2008. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nosztalgiazzunk...

milyen szep is volt. Pedig ugyanigy szenvedtem. kellett volna valaki, de kozben meg a hatam kozepere se kivantam volna.

Egyetertek az elottem szoloval: Ilyenkor vagy szerelmes a szerelembe.

Segiteni nem tudunk, majd elmulik. De milyen szep is volt 15 evesnek lenni. :P

2008. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2008. okt. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!