Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha minden shit tesztet bebukta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden shit tesztet bebuktam egy ígéretes ismerkedésnél és az utolsó utáni esélyt is, és letiltott, vissza lehet még hozni?

Figyelt kérdés

Most az az állás, hogy zaklatom és hagyjam békén, de az ismerkedés alatt még mondta is, hogy csak velem tudná elképzelni a jövőjét. Utána volt egy két randi csókkal is, majd hülyeségeket beszéltem fáradtságból/fusztráltságból/szórakozottságból, hogy vele élném le az életem én is, stb és elkezdett eltávolodni. Letiltott, de adott egy új esélyt és feloldott, de másnap megint elkezdett tesztelni és az összes tesztet bebuktam. Most bárhonnan próbálom elérni tilt és közli h ne zaklassam.


Légyszi csak olyan válaszoljon aki ért hozzá, nem véleményt, hanem választ várok. A kérdés az, hogy

"vissza lehet még hozni?"

Azóta személyesen nem kerestem fel, de tudom hol dolgozik.



2018. jan. 13. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
nem,felejtős.
2018. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Tesztek? Hol éltek ti? Ovi? Hagyd.
2018. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kizárt,ennek annyi
2018. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pasi meg busz után ne fussál, úgy is jön a másik....
2018. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Már randikon tesztet írtok?

Én beszélgetni szoktam.

Akkor maradi vagyok?

2018. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AchromaticSmarties ***** válasza:
47%
Kár ezért a potenciális kapcsolatért, szerintem összeillettetek volna.
2018. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. De nem vagy azoknak a képességeknek a tudatában és birtokában.


Fejleszd magadat, sajátítsd el ezeket a bizonyos képességeket, és majd X idő múlva próbáld meg újra ha téged ez a csaj ennyire érdekel.


De megfordíthatatlan helyzet nincs. De most HAGYD BÉKÉN tényleg egy ideig, hátha elkezdesz neki hiányozni, ne zaklasd, ne fuss utána, ne irkálj, ne keresd!


Azzal csak rontasz a helyzeten...


Hagyd békén egy ideig, ismerkedj másokkal, fejleszd magad, tanult meg ezeket a teszteket kezelni, magabiztosan válaszolni rá vagy kiröhögni a tesztjeit.


Most tényleg felesleges futni utána csak rontasz a helyzeten...

2018. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!